tabnakostan

کلاه گشاد نمایندگان غیر همفکر بر سر
لذا از آنجاییکه در جریان انتخابات اسفند شاهد تفوق نگاههای قوم مدارانه بر نگاه جریانی در بخشی از جریان نخبگان وفعالین سیاسی غیر همفکر با منتخبین فعلی استان بوده وهمین امر ضریب موفقیت آنان در رقابت های انتخاباتی را دوچندان نمود ،انتظار مردم ،خصوصا نخبگان وسیاسیون غیر همفکر اما حامی آنان حرکت در مسیر خواست واراده آنان یا حداقل ایجاد تعادل در رفتارهای سیاسی بود.
نعل وارونه مدیر آموزش وپرورش ایلام وبی توجهی به مصوبه ستاد کرونا!
ما درگیر جنگ خاموشی به نام کرونا هستیم ،همه هم ملزم به رعایت دستورالعمل ها وعمل به دستورات ستاد کرونا در هر سطحی هستیم ،وقتی با تصمیم ستاد ملی کرونا حساس ترین امور این کشور یعنی زیارت و نمازجمعه وراهپیمایی تعطیل می شود ،وقتی عالیترین مقام سیاسی واجرایی کشور خود را به رعایت تصمیمات ملزم می داند ،یعنی دستورات وتصمیمات این ستاد مطاع است ،باید هم همانند دوران جنگ سرپیچی از آنها مستوجب عقوبت خاصی بشود!
موجودی ریالی هیات‌های ورزشی البرز به صفر رسیده است/ باشگاه های ورزشی در واقع تعطیل هستند
رییس هیات ژیمناستیک استان البرز با بیان اینکه به دلیل نبود هنرجو و ورزشکار،موجودی ریالی برخی از هیات ها به صفر رسیده گفت: ۸۰ تا ۹۰ درصد درآمد باشگاه و هیات ها، حاصل حضور ورزشکاران و دریافت شهریه است، اما نداشتن ورزشکار طی چند ماه گذشته، موجودی مان را به صفر رسانده است.
کرونایی های مجلس یازدهم + تصاویر
طی روزهای اخیر نیز همزمان با اوج شیوع بیماری کرونا، اخباری رسیده که ۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم نیز به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که برای گذراندن دوره درمان در قرنطینه به‌سر می‌برند.
حمله به یک پزشک متخصص / جزئیات ماجرا / واکنش یک فعال اجتماعی + تصاویر
معاون سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های بویراحمد و دنا خاطرنشان کرد: در حالی که همراهان بیمار در حال کتک زدن منشی بودند دکتر از اتاقش بیرون می آید که منشی را نجات دهد..
اخبار کامل نیروی انتظامی مازندران در 14 تیر
از ارتباط فرمانده انتظامي مازندران با مردم تا دستگیری سارقین در كلاردشت
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در چهاردهم تیر توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق به شرح زیر تشریح گردید .
هیچ سمی در تولید برنج مازندران مصرف نمی شود
اعتقاد داریم در نهاده‌های کشاورزی باید متعادل‌سازی صورت گیرد و به همین منظور الگوی مزرعه 10 هکتاری برنج در روز مزرعه ملی محصول سالم رونمایی شد و نشان دادیم هیچگونه سمی در تولید برنج مصرف نشد.
در نشست خبری معترضان به اعتبار نامه تاجگردون چه گذشت ؟ / ماجرای زن دوم چیست؟ /  اگر موردی داشتیم با برنو تهدید نمی شدیم !
زاکانی : آقای تاجگردون در ثبت نام خود ذکر نکرده که فرزند دوم دارد و خارج از کشور است و این فرزندش و در شناسنامه وی هم ثبت نشده است‌. یک نماینده مجلس ابتدا امر باید صادق باشد وگرنه نمی تواند به مردم خدمت کند.
داستان تکراری عزل و نصب شهردار فردیس/ هر سال يك نفر شهردار می شود!!
با رای شورای اسلامی شهر فردیس شهردار فردیس در جلسه صبح امروز استیضاح و برکنار شد.
البرز بیشترین آمار قاچاق کالا در کشور!
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز البرز گفت: بیشترین کالاهای قاچاق کشف شده در البرز سیگار، لوازم خانگی و پوشاک است البته سال گذشته کشفیات قابل توجهی در بخش خودرو داشتیم.
مصرف دگزامتازون بدون تجویز پزشک خطر ابتلا به کرونا را افزایش می‌دهد
یک متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: مصرف دگزامتازون در بعضی موارد ممکن است با پوشاندن علائم کرونا، سبب شود فرد احساس بهبودی کرده و به زندگی عادی برگردد و سایر افراد را آلوده کند و در عین حال با پیگیری نکردن بیماری خود، سبب تشدید آن شود.
پرونده منطقه آزاد تجاری مهران در ایستگاه مجمع/ ضرورت رایزنی استاندار ونمایندگان ایلام برای جلب نظر مجمع تشخیص
مدیران استان ،نمایندگان فعلی وادوار وهر ایلامی خصوصا دکتر عادل آذر رییس دیوان محاسبات کشور که از ارتباط نزدیک دوستانه ای با دبیرمجمع برخوردار است نباید برای استفاده بهینه از فرصت پیش رو کوتاهی نمایند ،بدیهی است با روحیه ای که در دبیر محترم مجمع ونوع نگاه ایشان به مناطق زاگرس نشین سراغ داریم و همچنین ترکیب کمیته های داخلی این مجمع امکان جلب نظر مجمع برای تصویب این طرح دور از انتظار نیست .
کیفرخواست شهرداری لنده صادر شد
نگین تاجی : پرونده شهرداری لنده در حال پیگیری است و کیفرخواست آن صادر شده است.
عدل هاشمی پور خطاب به استاندار
نگذارید امید مردم به یاس تبدیل شود / عده ای قصد پایمال کردن حق مسلم کهگیلویه را دارند
متاسفانه اخیراً تحرکاتی در درون استان مبنی بر تغییر کاربری و تبدیل آن به ایستگاه پمپاژ به گوش میرسد و در خارج از استان نیز در ادامه ی همان تحرکات سازمان یافته و هدفمند که آن زمان منجر به شکست و عقب نشینی آنها شد مجدداً فعال شده اند و قصد توقف حق مسلم مردم کهگیلویه را دارند
اتفاقی تلخ ! ۲۰۰ راس دام زنده در آتش سوخت + تصاویر و فیلم
رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه گفت: بر اثر آتش سوزی در این شهرستان، ۲۰۰ راس دام در آتش سوختند.
تاجگردون : بازی بی نتیجه ای است ! / یک ماهی است که موضوع مجلس فقط من بوده ام!
غلام رضا تاجگردون در واکنش به اتفاقات پیش آمده در مورد اعتبارنامه اش معتقد است که این بازی‌ها بازی بی‌نتیجه‌ای است تا فضای مجلس را به سمتی ببرند که حقوق اصلی مجلس نادیده گرفته شود
پاتک کرونا به کادر درمانی !: ما از کرونا شکست خوردیم!
این روزها در بی خبری از وضعیت شیوع کرونا نمی دانند در چه شرایطی قرار دارند ،نمی دانند آیا محله ،روستا وشهرشان از نظر ابتلای به این ویروس وضعیت بهتری دارد یا اوضاع خرابتر از قبل شده است ،درست مثل این می مانند که مردم را در یک بیابان مین گذاری شده بدون علائم هشدار دهنده رها کرده باشند !بدون شک اگر مردم بدانند در کدام نقطه خطر انفجار مین قرار دارد اصلا به آن نقطه نزدیک نخواهند شد!وبالعکس 
کیسه دوزی برخی داروخانه ها برای بیماران / لزوم برخورد قانونی با متخلفین
آنچه که  کاملا مشهود است برخی ازداروخانه‌ها ی دهلران در این بحران کرونایی به سود قانونی خود قانع نبوده ودست در جیب بیمارن گرفتار می کنند واین تخلف در سایه عدم ارائه فاکتور دارو به بیماران صورت می گیرد واگر فاکتور ارائه می شود تنها قیمت داروهای بیمه ای درج می شود وبه راحتی از کنار درج قیمت داروهای آزاد که معلوم نیست چند حساب می شود ! عبور می کنند .این در حالی است که برابر بخشنامه سازمان غذا و دارو همه داروخانه‌ها الزام  به ارایه فاکتور فروش به بیمار هستند .
حمله شدید رئیس دیده بان شفافیت به نهادهای نظارتی و امنیتی ! / تاجگردون به زندان می رود!
رئیس سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت:‌ کمیسیون تحقیق کمیسیونی نمایشی و استراحت طلب برای کسب موقعیت نمایندگان عضو آن نیست بلکه باید اسناد دو طرف را دیده و در نهایت تصمیم‌گیری کنند. به هر حال ان شاءالله تاجگردون بعد از رد صلاحیت به زندان خواهد رفت ولی در ابتدا باید در مجلس رد صلاحیت شود.
تولد "وکیل الحکومه ها "از خاکستر "وکیل الدوله ها"
نمایندگان استان و جابجایی اولویت ها !
این نکته مهم را نباید از یاد برد که نمایندگان فعلی مجلس با شعار نفی رفتار وسلوک سیاسی اسلاف خویش را راستای تمرکز بر مسایل اقتصادی ومشکلات معیشتی مردم روانه مجلس شده اند . درست است که براساس چارچوب های تعیین شده نماینده می تواند در مسایل بین المللی ایفای نقش ونظر نماید ،اما این را هم نباید فراموش کرد که شرایط جاری حاکم بر کشور به گونه ایست که سخن گفتن از غیر مشکلات معیشتی مردم ،برای آنان اب در هاون کوبیدن است !
استاندار ایلام پاسخ دهند :چرایی تعطیلی پیگیری امورات استان از سال گذشته ؟!/ پس این حجم از رفت وآمد مدیران به مرکز برای چیست؟
استاندار ایلام در طول سالهای اخیر بخشی از زمان خود را در کنار دیگر ظرفیت های انسانی ومدیریتی استان از نمایندگان ادوار گرفته تا ایلامی های حاضر در دستگاههای اجرایی وحاکمیتی در راستای رفع تنگناهای مالی وبودجه ای استان بکار بسته است . به گونه ای که قاسم سلیمانی دشتکی از تمامی مدیران کل استان حضور مستمر در وزارتخانه ها بمنظور رفع مشکلات استان در حوزه مدیریتی خود را خواستار شده اند .
احتمال افزایش میزان رهن و کرایه در پایان تیر ماه/ گرانی کمر مردم را شکسته مسئولان فکری بکنند!
رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک شهرستان کرج با اشاره به افزایش قیمت اجاره بها گفت: امسال اجاره بهای ملک بی رویه بالا رفته اما ما به صورت رسمی می‌گوییم 20درصد افزایش قیمت اجاره بها داریم که قیمت ها کاهش پیدا کند اما در واقعیت چیزی که مشاهده می شود غیر این است و قیمت اجاره بها بیش از 50 درصد و گاهی شاهد افزایش 100درصدی کرایه ها هستیم.
زخم بر دل کشاورزان مازندرانی/ کشاورز دیروز،کارگر امروز
چرا مازندران در کمیسیون کشاورزی نماینده ای ندارد ؟
سرمایه‌گذاری برای توسعه این بخش و ایجاد صنایع تبدیلی وابسته ضروری است ولی متاسفانه عدم عضویت هیچ یک از نمایندگان مازندران در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی سوال برانگیز است .
شو تبلیغاتی استاندار سمنان در سال جهش تولید
تابناک سمنان: نام‌گذاری سال تحت عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری از جهات مختلف حائز اهمیت و سرنوشت‌ساز است. «جهش تولید یک استراتژی است»، «جهش تولید یک الزام است»، «جهش تولید یک برنامه جامع در راستای توسعه پایدار در کشور است»، «جهش تولید یک الزام است برای نظام، کشور و مردم» و «جهش تولید مخفف نسخه کامل اقتصاد مقاومتی است»
اخبار کامل نیروی انتظامی مازندران در 31 خرداد
کشف میلیاردی کالای قاچاق در مازندران
اخبار و عملکرد حوزه انتظامی مازندران در 31 خرداد توسط معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران به خبرنگار تابناک از کل استان از غرب تا شرق و وضعیت راه ها از سوی رئیس پلیس راه استان مازندران به شرح زیر تشریح گردید .
رفاه و آسایش شهروندان ایلامی در گروگان کیست ؟!
اما اینک سازمان نظام پزشکی با پیشنهاد جدیدی از سوی مدیران شهری ایلام منبی بر احداث شهرک سلامت در حوالی بلوار مدرس مواجهه شده است . املاکی که بررسی مالکیت آن نشان می دهد که با احداث این شهرک  درآن ،منافع سرشاری نصیب یکی از اعضای شورای شهر فعلی ایلام خواهد شد.
انگار مردم خود را به خواب زده اند / ستاد کرونای استان مراسم تشییع جنازه وعروسی را ممنوع اعلام کند
صریح وشفاف باید بگوییم انگار مردم شریف ما خودشان را به خواب زده اند ،چرا که به تلویزیون زُل می زنند ،می بینند ،می شنوند که کرونا چه بلایی بر سر مردم جهان وکشور ما آورده است ،می بینند که در هر24ساعت بیش از 120نفر در این کشور براثر همین ویروس غریبانه جان خود را از دست می دهند ،اما نهیب ها ،هشدارها وفریادها در خصوص رعایت اصول وچارچوب های بهداشتی ،آنها را از این خواب خود زده بیدار نمی کند !
واکاوی وعده 3 ساله بهنامجو برای اشتغال 65 هزار بیکار
ادعای نماینده اردبیل درباره آمار بیکاران/ استاندار پاسخ می‌دهد!؟
در حالی نماینده اردبیل آمار بیکاران باسواد استان را 60 هزار نفر اعلام کرده که استاندار اردبیل وعده داده بود در برنامه 3 ساله 60 هزار بیکار را شاغل کند!
جزئیات کسوف در انقلاب تابستانی
جزئیات خورشیدگرفتگی اول تیرماه/ بیشترین میزان کسوف در چابهار + جزئیات دقیق کسوف شهرهای جنوبی کشور
صبح روز یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹ شاهد خورشید گرفتگی حلقوی در قاره آفریقا و آسیا خواهیم بود که از سراسر ایران به صورت جزئی و با درصد بالایی رویت پذیر است.
لزوم پیگیری توسط اعضای کمیسیون آموزش
از طرف جمعی از فرهنگیان به هیئت رئیسه مجلس !
هرگروهی یا هرکس از عملکرد قوا شکایت داشته باشد، می‌تواند شکایت خود را کتباً به مجلس شورای اسلامی عرضه کند. مجلس موظف است به این شکایات رسیدگی کند و پاسخ کافی دهد و در مواردی که شکایت به قوه مجریه یا قوه قضاییه مربوط است رسیدگی و پاسخ کافی از آنها بخواهد و در مدت متناسب نتیجه را اعلام نماید
شروعی مایوس کننده!
با مقایسه حضور و اقتدار سه نماینده استان در مجلس دهم با مجلس یازدهم وضعیت فعلی بسیار مایوس کننده و غیر قابل دفاع است و به نظر می رسد این سه نفر باید از همه ظرفیت های خود برای ادامه این یاس در استان جلوگیری کنند.
ورود دادستان وامام جمعه به مقوله گرانی بازار در ایلام،نباید ها وبایدها
اگر چه لازم می بینیم که در این مقال ،دغدغه امام جمعه ایلام ودادستان مرکز استان ودلسوزی های آنان به حال مردم را ارج نهیم ،اما واقعا نمی توان بر این موضوع مهم نیز چشم بست که اقتصاد استان ایلام در حوزه های متعددی نظیر گرانی مسکن ،خودرو ،لوازم خانگی و بخش اعظمی از محصولات خوراکی بخشی از زنجیره اقتصاد کشور بوده وبدون آسیب شناسی علمی وریشه ای چرایی این وضعیت ورها نمودن حلقه های ابتدایی این زنجیره به سراغ حلقه انتهایی رفت .
حکم قضایی و مجازات آتش زدن جنگل‌ها و بوستان‌ها از زبان دادستان کرج؟
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به اینکه در فصل گرما شاهد افزایش آتش سوزی‌های در منابع طبیعی بوده ایم، گفت: در این باره اخبار واصله از برخی مراجع بیانگر عمدی بودن برخی از حریق‌های صورت پذیرفته در برخی مناطق استان است که بر این اساس افرادی اقدام به آتش زدن مزارع، مراتع، درختان و باغ‌های مردم می‌کنند.
جوانان قربانی جدید بیماری کرونا!
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به تاثیر تعطیلات خرداد بر افزایش روند کرونا، گفت: در حال حاضر ۲۴۲ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
سفر بی برنامه استاندار خوزستان به ایلام/لزوم احترام نمایندگان عالی دولت به قوانین تقسیمات کشوری
چنین بازدیدی بیانگر آن است که  استاندار خوزستان بدون اطلاع وهماهنگی با همتای ایلامی خود وحتی نماینده عالی دولت در شهرستان دهلران وارد حوزه استحفاظی استان ایلام (شهرستان دهلران )شده وهمین امر باعث شد این سفر با واکنش های مختلفی در فضای رسانه ای وحتی در سطح مقامات سیاسی ایلام همراه شود.
استاندار کم کاری مسئولان خوزستانی در اطفاء آتش سوزی های خائیز را نپذیرفت
پس از گذشت چندین روز از اطفاء این حریق گسترده ، استاندار خوزستان در گفتگویی کم کاری مسئولان خوزستانی را نپذیرفته و از خود و همکارانش دفاع کرده است.
در پاسخ به دو سوال تابناک کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد
جایگاه تحقیقات بر روی کوئید 19 در کهگیلویه و بویراحمد / بررسی های علمی در مورد علت پایین بودن نرخ مرگ و میر کرونا در استان + فیلم
تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، با دو سوال از سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خواستار توضیح در خصوص دو موضوع شده است . اول اینکه جایگاه تحقیقات بر روی این ویروس در استان و دوم دلیل علمی برای پایین بودن نرخ مرگ و میر کرونا در استان که محمد مهدی بانشی در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.
منتخب گچساران اسیر فضای مجازی / تاجگردون جملات منتسب به رهبری در مورد خود را تکذیب کرد + تصاویر
انتشار این مطلب بازتاب های زیادی در فضای مجازی داشت و حتی برخی رسانه ها هم به آن اشاره کردند! اما لحظاتی پیش غلام رضا تاجگردون با گذاشتن تصویری این موضوع را تکذیب کرد و آن را شیطنت عنوان کرد!
معلولیت ۳۵ ساله و عزت «عزیز» + فیلم
عزیز دهدشتی اینگونه زندگی خود را توضیح می دهد که از لحاظ مالی وضعیت مناسبی ندارد . فرزندانی دارد که نیازمند حمایت هستند به عنوان مثال دختر دم بخت دارد که توانایی تهیه جهیزیه برایش ندارد.