استاندار آذربایجان شرقی بر تشکیل مجمع مشورتی متشکل از همه نخبگان و صاحب نظران برای توسعه و پیشرفت هر شهرستان تاکید کرد.
کد خبر: ۱۰۲۳۹۹۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷ 22 January 2022

به گزارش تابناک تبربز،عابدین خرّم در مراسم معارفه فرماندار شهرستان مرند با بیان اینکه یکی از مهم ترین راه حل های حل مشکلات اقتصادی در شهرستان ها، شناسایی و رفع مشکلات زیرساختی است، گفت‌: فرمانداران وظیفه دارند از تجربیات، نظرات و افکار نخبگان شهرستان ها برای شناسایی ظرفیت ها استفاده کرده و به آنها عمل کنند.

وی بر استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران تاکید و خاطر نشان کرد: همه مسؤلین برای حمایت از بخش خصوصی هر چه در توان دارند تسهيلات ارائه دهند و موانع پیش روی سرمایه گذاری را رفع کنند.
استاندار آذربایجان شرقی پاشنه آشیل استان را اقتصاد تلقی کرد و افزود: فرمانداران وظیفه دارند در جهت ایجاد اشتغال و اقتصاد پویا به دنبال سرمايه گذاران بخش خصوصی بروند و تمام قد از آنها حمایت کنند.
خرم ادامه داد: تمامی مسؤلین دولت سیزدهم باید در میان مردم باشند و مشکلات مردم را از نزدیک لمس کنند.
وی در ادامه به ویژگی های بالای شهرستان مرند در منطقه اشاره کرد و گفت: وجود معادن زیاد و رونق بالای صنعت حمل و نقل در شهرستان مرند دو ویژگی شاخص این شهرستان است که نه تنها برای مرند بلکه برای کل استان می تواند سودآوری محسوس داشته باشد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه توسعه و پیشرفت با تعامل امکان پذیر است افزود: همه جناح ها و سلایق سیاسی پشتیبان فرماندار باشند تا شاهد پیشرفت و رشد متوازن در این شهرستان باشیم.
معصومه پاشایی با اشاره به برخی پروژه های نیمه تمام در شهرستان مرند خاطرنشان کرد: پروژه ساخت کارخانه الیاف شیشه، ساخت بیمارستان ٣٠۴ تختخوابی مرند، ساخت استادیوم ۵ هزار نفری مرند از جمله پروژه های نیمه تمام شهرستان طی سالیان گذشته بوده است که خوشبختانه با پیگیری های انجام گرفته در آینده ای نزدیک شاهد آغاز این پروژه ها خواهیم شد.
وی ادامه داد: فقط در پروژه ساخت کارخانه الیاف شیشه ای مرند مصوب شده است شرکت‌ صنایع خاک چینی مبلغ ۶٩ میلیون یورو سرمایه گذاری کند.

امام جمعه مرند نیز در این مراسم با بیان اینکه در حکومت شیعی جای هیچ جناح بازی سیاسی وجود ندارد گفت: الگوی عملی حکومت شیعی حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام است.
حجت الاسلام علی نعمت زاده ادامه داد: مسؤلین ما ادامه دهنده راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشند چرا که ایشان نیز ادامه دهنده راه علی علیه‌السلام بود.
وی اعتماد مردم نسبت به دولت را بزرگترین سرمایه دولت ها دانست و خاطرنشان کرد : خوشبختانه اعتماد از دست رفته مردم نسبت به دولت ها، با روی کار آمدن ایت الله رئیسی بازسازی می‌شود اما این اعتماد باید به صورت کامل در مردم ایجاد شود که این امر فقط با کار جهادی مسؤلین امکان پذیر است.

در این مراسم "داوود عباسی" به عنوان فرماندار شهرستان ویژه مرند معرفی و از زحمات "داوود گرشاسبی" قدردانی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار