مالک باشگاه تراکتور گفت: به دلیل اینکه نمی‌توانم ناراحتی هواداران را تحمل کنم، قصد واگذاری تراکتور را ندارم و با حمایت آقای استاندار، سهام تراکتور در بورس به هواداران عرضه می‌شود.
کد خبر: ۱۰۳۷۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲ 03 April 2022

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا زنوزی مطلق در جمع اعضای کادرفنی و بازیکنان تراکتور، اظهار داشت: حضور در رتبه سیزهم برازنده نام تراکتور، هواداران، شما، من، کادرفنی و ارکان مدیریتی باشگاه نیست. انتظارم از شما بیشتر است. تراکتور از نظر نفرات و اعتبار تیم کوچکی نیست. بازیکنان بزرگی در ابتدای فصل و نیم فصل جذب شده‌اند. همچنین بازیکنان بزرگی از فصل‌های گذشته در تیم حضور داشتند و از جایگاه فعلی تراکتور رضایت ندارم.

* شاید از لحاظ مالی در مضیقه باشید اما نه در این حد که چنین نتایجی بگیریم

وی با بیان اینکه طلب بازیکنان پرداخت خواهد شد، افزود: شاید از نظر مالی کمی در مضیقه بودید، ولی نه در این حد که چنین نتایجی کسب شود. میزان دریافتی بازیکنان سایر تیم‌ها از تراکتور کمتر است. بازیکنان فصول گذشته که در تیم حضور دارند و یا جدا شده‌اند، طلب‌شان را به طور کامل دریافت کرده‌اند. بنده به مدیرعامل و سرمربی تیم هم اعلام کرده‌ام که حق و حقوق بازیکنان پرداخت می‌شود.

 

* بدشانسی در نتایج اخیر تراکتور دخیل بوده است

مالک باشگاه تراکتور با بیان اینکه بدشانسی در نتایج اخیر تراکتور دخیل بوده است، اضافه کرد: طلب بازیکنان در زمان گسترش فولاد و در چهار سال اخیر در تراکتور به طول کامل پرداخت شده است. جایگاه فعلی تیم برازنده شما و هواداران نیست. در یکسری بازی‌ها شانس دخیل بوده است، مثل بازی‌های اخیر که دو پنالتی از دست دادیم. این موضوع در فوتبال طبیعی است و هر بازیکنی حق اشتباه دارد.

* کسی تراکتور را تحویل نگرفت و ما هم دیگر قصد واگذاری نداریم

زنوزی ضمن تاکید بر اینکه تراکتور واگذار نخواهد شد، گفت: بیاییم برای این هفت بازی یک تیم دیگری باشیم. به این هفت بازی به چشم هفت فینال نگاه کنیم. شما استحقاق حضور در جمع سه تیم را داشتید. یکسری حواشی هم به این موضوع دامن زده که فوتبالی نبود. مثلا می‌گفتند زنوزی می‌خواهد تیم را تحویل دهد که نشد. این جا اعلام می‌کنم که با توجه به اینکه کسی تراکتور را تحویل نگرفت، ما دیگر قصد واگذاری نداریم. من نمی‌توانم بنشینم و ببینم عشق هواداران به خاطر ندانم کاری یک عده پرپر شود.

 

 

* با هماهنگی و همکاری استاندار تراکتور را در بورس عرضه می‌کنیم

وی افزود: تراکتور عشق هواداران است و نمی‌شود به خاطر چند نفر از آن بگذریم. در این تیم سرمایه گذاری شده و شما سرمایه‌های باشگاه و یک مجموعه هستید. این اجازه را هم نمی‌دهیم که یک عده به اهدافشان برسند. با هماهنگی و همکاری استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب عابدین خرم تلاش می‌کنیم که تراکتور را در بورس به هواداران عرضه کنیم و در این مسیر از استاندار تشکر می‌کنیم که حامی و پیشتیبان تراکتور، هواداران و مردم آذربایجان هستند.

* از امروز باید تیم متفاوتی باشیم

مالک باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: در یک مصاحبه می‌گویم که چه اتفاقاتی در فوتبال رخ می‌دهد. این که چرا تیم‌های خصوصی را می‌خواهند نابود کنند. باتوجه به اینکه دیگر قصد واگذاری تراکتور را ندارم، باید از امروز تیم متفاوتی باشیم. فوتبالی بازی کنید که برازنده شما و نام بزرگ تراکتور است. شما این بازی را انجام دهید ما هم از فردا در خدمت شما خواهیم بود.

* تیم فعلی تراکتور قدرمند‌تر از تیم آسیایی ما است

زنوزی تاکید کرد: به خدا قسم شما می‌توانید تیم‌های بزرگ را شکست دهید. با اینکه تیم تقویت نشده بود، شما نتیجه خوبی در آسیا کسب کردید، تیم کنونی به مراتب قدرتمندتر است. ما برای برد می‌رویم و قول می‌دهم که پاداش‌های خوبی به شما داده شود. تیم بسیار خوبی برای سال آینده با حضور این بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان دیگر خواهیم بست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار