در اعلام رنکینگ جدید فیفا در ماه آگوست
در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال تیم ملی ایران با یک پله سقوط در جایگاه بیست و چهارم دنیا ایستاد.
کد خبر: ۴۷۶۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸ 10 August 2017
 فدراسیون جهانی فوتبال امروز جدیدترین رده‌بندی ‌ تیم‌های ملی دنیا و طبقه‌بندی امتیازی فوتبال جهان را اعلام کرد که بر این اساس تیم ملی ایران با داشتن 893 امتیاز در رتبه 24 جدول جهانی فیفا آرام گرفت تا برای اولین بار در چند ماه گذشته به جای صعود طعم سقوط را بچشد که با توجه به عدم برگزاری بازی چندان هم غیر طبیعی نبود.

بر طبق رده بندی اعلام شده در ماه آگوست تیم ملی برزیل با 1604 امتیاز جای آلمان در رتبه اول را گرفت تا قهرمان جام کنفدارسیون ها با کسب 1549 امتیاز و یک پله سقوط در رتبه دوم قرار بگیرد.بعد از این دوتیم آرژانتین و سوئیس قرار دارند که می توانند خود را به رده های بالاتر نیز برسانند.


تیم ملی ایران که بعد از صعود به جام جهانی 2018 روسیه به عنوان اولین تیم قاره کهن موفق شد با صعودی 7 پله ای در ماه گذشته به رده بیست و سوم رنکینگ برسد این بار با یک پله سقوط در جایگاه بیست و چهارم ایستاد چون کاستاریکا با صعودی چند پله ای باعث شد تا چند تیم سقوط کنند.


در بین تیم های آسیایی ایران همچنان پیشتاری خود در قاره کهن را ادامه داد و موفق شد اختلاف امتیازی خود با تیم دوم یعنی ژاپن را حفظ کند، فاصله ای که نسبت به رده بندی قبلی بسیار فاحش است. استرالیا با 3 پله صعود به رتبه 45 رسید تا ژاپن یک پله از این تیم پیشی بگیرد.

 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار