باشگاه تراکتورسازی پس از انتخاب مهدی کیانی به عنوان بهترین بازیکن مرداد ماه لیگ برتر فوتبال ایران با صدور پیامی به بازیکن تیمش تبریک گفت.
کد خبر: ۴۹۲۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸ 12 September 2017
در این پیام آمده است:

باشگاه تراکتورسازی با نهایت افتخار انتخاب شایسته کاپیتان با اخلاق و متعصب مهدی کیانی عزیز را به عنوان بهترین بازیکن ماه فوتبال ایران تبریک می‌گوید.

ستاره محبوبی که در ابتدای فصل به عنوان یکی از نخستین بازیکنان قرارداد خودش را تمدید کرد تا همچون سال های گذشته با عشق و تعصب مثال زدنی یاور و همراه تراکتورسازی در یکی از فصل های تاریخی این باشگاه باشد و بازیکن محبوب هواداران که با تلاش و کوشش چشم گیر از نخستین روز تمرینات با انضباط و تعهد همیشگی در کنار ستاره های با تجربه و بازیکنان جوان تیم حضور یافت تا الگویی از غیرت و عشق به پیراهن تراکتور باشد.

انتخاب شایسته کیانی که حالا نماد وفاداری به تراکتورسازی در کنار دیگر بازیکنان با تجربه و متعصب باشگاه است به خوبی نشان می دهد که تراکتور همچون همیشه ، بزرگی می کند و همه اعضای این خانواده بزرگ دست در دست هم برای سربلندی و افتخارآفرینی در سخت ترین روزها دست از تلاش نخواهند کشید.

از یکایک هواداران پرشور و با غیرت تا کادرفنی توانمند و پرتلاش همچنین تک تک بازیکنان با تجربه و یا جوانی که با تمام وجود برای موفقیت تیم محبوبشان می جنگند در کنار کادر مدیریتی باشگاه همه و همه در کنار هم با اتحاد و یکدلی تراکتور را در مسیر پیروزی و موفقیت قرار داده اند و انتخاب شایسته کیانی به عنوان بهترین بازیکن ماه نشانه ای است از تحقق موفقیت‌هایی که دور از دسترس نخواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار