سرمربی تراکتورسازی گفت:از بازیکنان می‌خواهم هیچ توجهی به محرومیت ها ، مصدومیت‌ها و کمبودها نکنند و 90 دقیقه برای سربلندی تیم بجنگند.
کد خبر: ۵۰۰۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷ 27 September 2017
 سرمربی تراکتورسازی گفت:از بازیکنان می‌خواهم هیچ توجهی به محرومیت ها ، مصدومیت‌ها و کمبودها نکنند و 90 دقیقه برای سربلندی تیم بجنگند. 


وی ادامه داد: تکیه ما بعد از خدا به هواداران‌مان است، در این بازی بیشتر از هر زمانی به حضور آنها احتیاج داریم، از بازیکنانم هم می‌خواهم توجهی به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها نداشته باشند، چیزی که در این بازی برای ما مهم است این است که 90 دقیقه بجنگیم و تلاش کنیم و برای سربلندی تیم تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی افزود: امیدوارم در بازی فردا این تلاش را نزد بازیکنانم‌ ببینم و این تلاش با نتیجه خوبی هم همراه باشد.

وی افزود: امید ما بعد از خدا به هواداران و جوانانمان است. بیشتر از هر زمان دیگری به حمایت تماشاگران‌مان نیاز داریم. از بازیکنان می‌خواهم هیچ توجهی به محرومیت ها ، مصدومیت‌ها و کمبودها نکنند و 90 دقیقه برای سربلندی تیم بجنگند.

وی گفت: مهم برای ما این است که 90 دقیقه بجنگیم  و بدویم. باید خوب دفاع کنیم و برای سربلندی تیم زحمت بکشیم و امیدوارم نتیجه خوبی برای ما رقم بخورد. فرصت‌ها کم پیش می‌آید اما باید از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تراکتورسازی عنوان کرد: باید خوب دفاع کنیم تا گل نخوریم. گسترش هم نشان داده شکل تیمی خوبی پیدا کرده و بازی کردن مقابل آنها دشوار است.

وی با اشاره به غیبت بازیکنانش گفت: 7 نفر از بازیکنان اصلی خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم. تکیه ما بعد از خدا به بازیکنان جوان و هواداران است و بیش از هر زمان دیگری به حضور آنها احتیاج داریم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار