نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: استمرار کار فرهنگی و مدیریت موثر بر آن، علاوه بر جلوگیری از هرج و مرج فرهنگی، حرکت در مسیر ارزش‌های دینی را تحقق می‌بخشد.
کد خبر: ۵۵۱۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸ 13 January 2018
 

حجت‌الاسلام والمسلیمن سید محمدعلی آل‌هاشم در مراسم اختتامیه و تجلیل از خادمین اربعین حسینی موکب شهدای مدافع حرم، اوقاف و امور خیریه و موکب شهدای عاشوراییان تبریز با بیان اینکه اثرات فوائد هزینه بودجه در بخش فرهنگ دراز مدت است،اظهار کرد: به دلیل ابعاد گسترده موضوع فرهنگ، باید ورودی کارآمد، مداوم، همراه با مدیریت راهبردی در این مسیر صورت پذیرد.

امام جمعه تبریز با اشاره به رخنه فرهنگی و استحاله ارزش‌های دینی و ملی که از سوی دشمنان طراحی می‌شود، افزود: با استمرار در کار فرهنگی و مدیریت موثر بر آن همچنین سرمایه‌گذاری در این بخش علاوه بر مقابله با هجمه‌های دشمنان، نسل‌های آینده نیز از برکات آن بهره‌مند خواهند شد.

وی با تاکید بر اتحاد و یکدلی در بین متولیان برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برای اثربخشی در کار فرهنگی باید با به کارگیری نوآوری، خلاقیت و تولید فکر به صورت ضابطه‌مند در پیشبرد اهداف گام برداشت.

آل‌هاشم با بیان اینکه فرهنگ عاشورا ریشه در اعتقادات مسلمانان به ویژه شیعیان دارد،گفت: در راستای انجام کار فرهنگی اثرگذار و همچنین برای برگزاری مراسم باشکوه‌تر اربعین حسینی در شهرهای مختلف عراق در طول سال، کارهای فرهنگی استمرار داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دشمن هر روز با توطئه‌ای جدید در تلاش است در قالب جنگ نرم با ملت ایران مقابله کند، اما شور،شعور و غیرت دینی و ملی این ملت همیشه در صحنه مانع هرگونه هوچی‌گری خواهد شد.

امام جمعه تبریز در پایان با تقدیر از خادمان موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه و موکب شهدای عاشوراییان تبریز و همراهی و مشارکت نهادهای انقلابی و دولتی با این موکب خاطرنشان کرد: حرکت معنوی اربعین حسینی و استقرار موکب‌های خدمات‌رسان در مسیر حرکت کاروان زائران به یک فرهنگ اثرگذار تبدیل شده است که باید از آن حفاظت و حراست کرد.

در پایان این مراسم از خادمین اربعین حسینی موکب شهدای مدافع حرم اوقاف و امور خیریه و موکب شهدای عاشوراییان تبریز تجلیل به عمل آمد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار