در دیدار شهردار تبریز با سفیر اتریش مطرح شد؛
شهردار تبریز با تاکید بر لزوم بهره مندی از تجربیات مدیریت شهری در اتریش گفت: تبریز نیازمند توسعه زیرساخت های تولید انرژی های سبز و تجدید پذیر است تا بتواند از خروجی آن سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کند.
کد خبر: ۶۰۶۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰ 16 May 2018

ایرج شهین باهر در دیدار خود با سفیر اتریش در ایران افزود: پیشینه تاریخی مراودات موفق اقتصادی، فرهنگی و علمی تبریز – در طول زمان به سمت تعمیق روابط سوق پیدا کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذاران فعال کشور اتریش در حوزه های صنعت گردشگری، زیست محیطی و حمل و نقل عمومی، خواستار همکاری های مشترک و تسهیل روند دیپلماسی دوکشور شد.

شهین باهر اظهار داشت: تبریز دارای ظرفیت های اکولوژیکی و تاریخی بسیار زیادی است و می تواند تمامی انتظارات شرکت های گردشگری و گردشگران را تامین کند.

وی ادامه داد: انتقال یافته های علمی روز کشور اتریش در حوزه های مدیریت پسماند شهری و تبدیل آن به انرژی های مورد استفاده در صنایع مختلف بزرگترین گام توسعه درآمد های پایدار و کنترل هزینه های مدیریت شهری است.

شهردار تبریز تصریح کرد: قصد داریم به واسطه این مذاکرات با برگزاری هفته فرهنگی در یکی از شهر های کشور اتریش بستر های جذب سرمایه گذار را نیز فراهم کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار