استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های استان در بخش گردشگری گفت: صنعت گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه استان است.
کد خبر: ۶۱۶۷۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶ 09 June 2018

مجید خدابخش در حاشیه بازدید از مجموعه گردشگری سد امند با تاکید بر ضرورت حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری در استان اظهار کرد: وظیفه دستگاه های اجرایی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

وی تاکید کرد: با توجه به پتانسیل استان در حوزه اشتغال بخش گردشگری و صنایع دستی انتظار می رود فعالان این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

خدابخش فعالیت های انجام شده در مجموعه گردشگری سیمرغ را قابل تقدیر دانست و گفت: این مجموعه توانسته است دریاچه بی نظیری را در این منطقه ایجاد و با بهره گیری از توان مشاوران ذی صلاح بین المللی به منطقه ای بکر برای گردشگری تبدیل کند از این رو از سرمایه گذاران این مجموعه انتظار داریم با همت و تلاش مضاعف این منطقه را به قطب گردشگری استان تبدیل کنند.

وی تحقق برنامه های تبریز 2018 را در گرو همدلی و همراهی بخش های مختلف دولتی و خصوصی دانست و گفت: توسعه گردشگری در استان نیازمند ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز است از این رو ما نیز در این مسیر همراه سرمایه گذاران این بخش هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از عملیات اجرایی احداث بند انحرافی سد شهید مدنی تبریز بازدید کرد.

 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار