استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کشور ما کانون ارزش‌های اسلامی در دنیاست، تاکید کرد: در این کشور اسلامی باید به تربیت درست و اصولی فرزندان اهتمام داشته باشیم.
کد خبر: ۶۴۱۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸ 09 August 2018

مجید خدابخش در آئین تجلیل از برگزیدگان مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز، با اشاره به نقش مهم تربیت در آینده‌ جامعه، گفت: برخی از افرادی که به برکت خون شهدا در ادارات دولتی استخدام شدند، آلوده فساد شده‌اند که این امر نتیجه تربیت نادرست است.

وی، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران با مبانی ارزشی، نباید شاهد دزدی از اموال عمومی باشیم، چرا که حتی در سایر کشورها که چنین اعتقاد و باورهای دینی ندارند، دست درازی به اموال عمومی شدیدترین مجازات اعمال می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی، تربیت صحیح را جزو وظایف اصلی و لازم آموزش و پرورش دانست و گفت: شرط کفایت آموزش، پرورش است و اگر پرورش درست نباشد آموزش نیز به زیان جامعه خواهد بود.

وی، با بیان اینکه انسان باید همواره خود را در معرض دید خداوند و مرحله امتحان بداند، گفت: اگر پرورش به درستی صورت نگیرد مسلما آموزش به تنهایی معنا و مفهومی پیدا نمی کند.

خدابخش همچنین با قدردانی از شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآنی، گفت: مایه‌ فخر است که نوجوانان در این سن با این عمق به قرآن مسلط هستند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار