نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شکوه و عظمت دلدادگی به آستان مقدس ائمه اطهار علیهم السلام و شهدای کربلا را در تاسوعا و عاشورای حسینی با اجتماع عظیم مردم در میدان ساعت تبریز به منصه ظهور خواهیم رساند.
کد خبر: ۶۵۵۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹ 13 September 2018

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: شکوه و عظمت دلدادگی به آستان مقدس ائمه اطهار علیهم السلام و شهدای کربلا را در تاسوعا و عاشورای حسینی با اجتماع عظیم مردم در میدان ساعت تبریز به منصه ظهور خواهیم رساند.

به گزارش تابناک تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه ستاد مشترک برگزاری مراسم های مذهبی تبریز با تاکید بر همکاری بین بخشی دستگاه های فرهنگی و اجرای برای برگزاری مراسم های باشکوه عزاداری گفت: سه عنوان برنامه از سوی ستاد مشترک برگزاری مراسم های مذهبی در نظر گرفته شده است که در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در میدان ساعت تبریز برگزار خواهد شد.

امام جمعه تبریز افزود: شکوه حضور مردم ولایت مدار و عاشقان حضرت امام حسین علیه السلام در قالب دسته جات عزاداری در این مکان جلوه زیبایی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در روزهای تاسوعا و عاشورا شروع مراسم ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه خواهد بود، اظهار داشت: بعد از ظهر عاشورای حسینی هم مراسم شام غریبان شهدای کربلا در این مکان (میدان ساعت، اول خیابان ارتش جنوبی) برگزار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان با تقدیر از همکاری همه نهادها و ارگان ها در برگزاری مراسمات مذهبی در سطح شهر تبریز گفت: رسانه ملی در انعکاس شکوه عزاداری ها نقشی بی نظیر دارد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: حال و هوای برنامه های رادیو و تلویزیون تبریز از همین شروع عزاداری ها، حسینی است که بنده لازم میدانم از این رویکرد تشکر کنم.

امام جمعه تبریز افزود: مدیران و کارکنان صدا و سیمای تبریز این رویکرد را با قوت تمام تدوام ببخشند./*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار