به گزارش تابناک تبریز: سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با حضور دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی و نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۵۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱ 01 November 2018

رئیس دانشگاه آزاد اسلامي آذربایجان شرقی در این جلسه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با 23 واحد، 12 مرکز و 14آموزشکده سماء با حدود بیش از 62 هزار نفر دانشجو در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند، امید است بتوانیم به اهدافی که در دانشگاه آزاد اسلامی تعیین شده است، برسیم.

عزیز جوانپور از پیگیری‌های جدی سازمان مرکزی و امام جمعه استان در رابطه با بیمارستان امام سجاد واحد تبریز قدردانی کرد و گفت: با پیگیرهای مجدانه، امروز شاهد راه اندازی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام سجاد(ع) هستیم و امیدواریم تمامی مشکلات این بیمارستان نیز با همت مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی رفع شود

وی راه اندازی کلینیک آموزشی و درمانی دندانپزشکی واحد تبریز را از دیگر دستاوردهای واحد تبریز عنوان کرد و افزود: این کلینیک به طور کامل راه اندازی شده و اکنون نیز آماده بهره برداری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از بهره برداری مجموعه فرهنگی شهید فرهنگی والا در داخل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خبرداد.

وی با بیان این‌که دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی دارای پنج مرکز تحقیقاتی است، بیان کرد: این مراکز پتانسیل بسیار خوبی برای دانشگاه محسوب می‌شود و در همین راستا تمام زیرساخت‌های لازم جهت ورود به بحث‌های دانش بنیان فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به سیاست‌های رئیس امنای دانشگاه آزاد اسلامی که تاکید جدی بر دانشگاه‌های مسئله محور دارند، همت خود را در این راستا متمرکز کرده ایم.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی یادآور شد: باتوجه به این‌که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بحث صنعت چرم و کفش را مورد توجه قرار داده، این موضوع در دستور کار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی قرار گرفته است.ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار