مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است.
کد خبر: ۶۷۵۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵ 02 November 2018

 جمشید تقی زاده دیشب در نشست روسای کانون‌های بازنشستگی استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: برای اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است و امیدواریم با نگاه ویژه‌ای که دولت و در راس آن رئیس‌جمهور به بازنشستگان دارند بتوانیم.

وی افزود: امسال در بخش امور رفاهی نزدیک به ۲۰ درصد افزایش خدمات نسبت به سال گذشته داشتیم و کارهای خوبی انجام شده است.

تقی‌زاده ادامه داد : در بخش سفرها افزایش تعداد از ۱۰۰ هزارنفر به ۲۰۰ هزار نفر را داشتیم .

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پرداخت وام و تسهیلات توسط این صندوق گفت: در این بخش افزایش از ۳۰۰هزار فقره به ۴۰۰ هزار فقره وام و افزایش سقف تسهیلات به ۵ میلیون تومان با کارمزد ۵ درصد را داشتیم و از این طریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان در اختیار بازنشستگان قرار می‌گیرد.

احداث خانه امید در تبریز

تقی‌زاده خاطرنشان کرد: در صورت موافقت شهردار تبریز با اختصاص یکی از پارک‌های مرکز شهر ما آمادگی کامل برای احداث خانه امید در شان بازنشستگان را داریم.

وی همچنین از ارائه پیشنهاد به استاندار آذربایجان شرقی در خصوص احداث دهکده سلامت خبر داد و گفت : در صورتیکه استاندار با اختصاص یک زمین ۲۰ هکتاری موافقت کنند ما می‌توانیم دهکده سلامت را با استان آذربایجان‌شرقی در شمال‌غرب را با تمام امکانات مورد نیاز بازنشستگان احداث می‌کنیم.

گزارش فارس حاکی است در نشست روسای کانون‌های بازنشستگی استان با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مشکلات، درخواست‌ها، نقطه نظرات، دیدگاه‌ها، و پیشنهادات کانون‌های بازنشستگی استان طرح و بررسی شود.

افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با شرایط اقتصادی و تورم موجود در جامعه، افزایش سقف بیمه پایه و تکمیلی و ارایه خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی تمام نهادها، واگذاری مراحل مختلف تورهای گردشگری به کانون‌های بازنشستگی، تکریم جایگاه بازنشستگان و پیگیری جدی همسان‌سازی حقوق از جمله این درخواست‌ها بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار