تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیداری خانگی به مصاف مس رفسنجان رفت و این تیم را با شکست بدرقه کرد.
کد خبر: ۷۱۲۵۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰ 06 February 2019

تیم فوتبال شهرداری تبریز در چارچوب دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور از ساعت 14 امروز در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف مس رفسنجان رفته و این تیم را با نتیجه یک-صفر شکست داد.

دو تیم در حالی این بازی 6 امتیازی را آغاز کردند که برای فرار از خطر سقوط به قعر جدول، به پیروزی در این دیدار نیاز داشتند. در نیمه نخست بازی شهرداری تبریز موقعیت‌هایی برای باز کردن دروازه تیم مهمان داشت اما کم‌دقتی شاگردان حیدر جعفری مانع باز شدن دروازه تیم مهمان شد.

در ادامه این تیم مس رفسنجان بود که بازی را به تعادل کشاند و توانست موقعیت‌هایی روی دروازه میزبان خود خلق کند اما موقعیت‌های این تیم نیز ثمری نداشت و نیمه نخست بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم این شهرداری تبریز بود که توانست به در دقیقه 64 توسط جعفر برزگر به گل برسد. پس از گل برتری شاگردان جعفری، بازیکنان تیم مهمان با ارسال‌های بلند به دنبال رسیدن به دروازه شهرداری تبریز بودند اما موقعیت‌های این تیم ثمری نداشت و دیدار دو تیم در نهایت با پیروزی یک-صفر شهرداری تبریز به پایان رسید.

 

سرمربی تیم مس رفسنجان نیز در دقایق پایانی بازی با داور چهارم این دیدار درگیری لفظی پیدا کرد.

در دقایق تلف شده بازی نیز اکبر صغیری، کاپیتان مس رفسنجان به طرف یکی از کودکانی که به عنوان توپ جمع کن در کنار زمین حضور داشتند رفت و با عصبانیت به او اعتراض کرد که این موضوع واکنش داور بازی را در پی داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار