استاندار آذربایجان ‌شرقی:
استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: اگر بخواهیم دستاوردهای انقلاب را تیتر کنیم، امنیت و پیشرفت‌های عرصه علمی و فناوری از جمله مهم‌ترین دستاوردهاست.
کد خبر: ۷۱۲۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵ 06 February 2019

محمدرضا پورمحمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان با بیان این‌که امنیت کشور به لطف خدا، رهبری داهیانه فرماندهی کل قوا و مدیون رشادت‌ نیروی‌های نظامی و انتظامی کشور است، اظهار کرد: اگر نیازهای بشری را اولویت بندی کنیم، امنیت دومین نیاز مهم و حیاتی انسان قلمداد می‌شود که حداقل دو وجه فیزیکی و روانی دارد.

استاندار آذربایجان ‌شرقی با تاکید بر این‌که امنیت روانی مهم‌تر از امنیت فیزیکی است، خاطرنشان کرد: مایه مباهات است که امروز نه تنها از بعد فیزیکی امنیت، بلکه در بعد روانی آن نیز در سطح بسیار خوبی قرار داریم و این‌که مردم از بعد روانی نیز احساس امنیت دارند، بسیار ارزشمند است.

وی با بیان این‌که عناصر اصلی که لازمه یک امنیت پایدار است در ناجا پیگیری می‌شود، تشریح کرد: در نیروی انتظامی از بعد فرهنگ‎سازی کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است.

وی با اشاره به این‌که امنیتی پایدارتر است که با همراهی مردم به دست آمده باشد و در کشور ما نیز مردم همواره نیروهای امنیتی را همراهی کرده‌اند، گفت: وجه سوم امنیت، مدیون وحدت فرماندهی و تاسی از مراتب است.

پورمحمدی با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی علی‌رغم این‌که در موقعیت جغرافیایی و قومیتی ویژه‌ای قرار گرفته اما از لحاظ امنیت در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، گفت: وحدت بین نیروهای نظامی و انتظامی استان در سطح بسیار خوبی است.

وی تاکید کرد: سردار حسن‌خانی در جریاناتی که در سال‌های اخیر در کشور و به تبع آن در استان وجود داشت، به جد نیروی انتظامی استان را فرماندهی کرده و به خوبی به وظایف خود عمل کردند، که قدردان زحماتشان هستیم.

وی افزود: سردار عبدی هم همواره منشا اثرات خوبی بوده و اطمینان داریم که مراتب کار فرماندهی انتظامی استان را به شایستگی ادامه خواهند داد.

در این مراسم از زحمات سردار محسن حسن‌خانی تقدیر به عمل آمده و "سردار حسین عبدی" به عنوان فرمانده جدید انتظامی آذربایجان‌شرقی معارفه شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار