شهردار منطقه شش از ارائه خدمات ویژه در ورودی های شهر در ایام نوروز خبر داد.
کد خبر: ۷۲۴۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹ 12 March 2019
سامان احمدزاده با بیان این‌که ورودی شهر از طرف میدان راه آهن، فرودگاه و پلیس راه در نظر گرفته شده است، گفت: خدمات شهری و عمرانی در این مناطق به نحو عالی انجام خواهد شد.
 
وی موضوع رنگ آمیزی تقاطع غیر همسطح راه آهن، اصلاح و ترمیم و رنگ آمیزی جداول در سطح منطقه را از دیگر اقدامات این منطقه دانست و افزود: عوامل منطقه در تلاش هستند تا پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و ناقص در ورودی شهر را تا پایان ماه اسفند تکمیل کنند.
 
شهردار منطقه شش تبریز سفره هفت سین را به عنوان یکی از نمادهای مهم نوروز خواند و اظهار کرد: نصب المان با کیفیت سفره هفت سین در ورودی شهر یکی از برنامه های این شهرداری برای استقبال از نوروز ۹۸ است.
 
 وی با بیان این‌که ایجاد غرفه‌های عرضه صنایع دستی در ورودی شهر پلیس راه اقدام دیگری است که این شهرداری برای ایام نوروز انجام می‌دهد، گفت: در این غرفه‌ها اولویت عرضه با صنایع دستی تولید استان  بوده و امیدواریم گردشگرانی که به تبریز می‌آیند یا از شهر خارج می شوند، بتوانند از این غرفه‌ها سوغات خود را تهیه کنند.
 
احمد زاده در بخش دیگری از سخنانش به تکمیل نور پردازی میدان شهید مدنی، پل مایان و پل راه آهن اشاره کرد و گفت: اتمام این پروژه‌ها در ایجاد جذابیت‌های بصری تاثیر بسزایی می‌تواند داشته باشد.
 
وی با اشاره به این‌که کارواش سیار رایگان و توزیع بلیط رایگان کارواش اتوماتیک  در پارک حجاج را از اقدامات مهم این منطقه برای ارائه خدمات به گردشگران و میهمانان نوروزی است، گفت: پرسنل شهرداری از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۵ فروردین جهت راهنمایی مسافران در سطح منطقه استقرار خواهند یافت.
 
احمدزاده افزود: سرویس های بهداشتی و امکانات رفاهی در پارکهای سطح حوزه منطقه شش نیز تا آغاز سال ۱۳۹۸ به صورت کامل آماده می‌شود.
 
وی توزیع بسته‌های فرهنگی و گردشگری، تزئین و گل کاری در تقاطع های اصلی حوزه منطقه شش را از دیگر اقدامات این شهرداری برای استقبال از نوروز ۹۸ خواند و خاطرنشان کرد: اولین روز بهار به میهمانان نوروزی که از ورودی های شهر واقع در سطح منطقه گل اهدا خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار