سرمربی تراکتورسازی در حال ترک فرودگاه استانبول با رسانه ها به گفت وگو پرداخت.
کد خبر: ۷۵۴۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵ 17 June 2019

به گزارش تابناک تبریز، مصطفی دنیزلی مربی ترکیه‌ای که به تازگی با قراردادی 1+4 ساله سرمربی تراکتور شد، در فرودگاه استانبول در حالی که ترکیه را به مقصد تبریز ترک می‌کرد با رسانه‌ها به گفت‌وگو پرداخت.

دنیزلی گفت: پیش از این در ایران کار کرده‌ام و شناخت خوبی از لیگ ایران دارم.دوستان خوبی در تهران  دارم اما اینبار در تبریز کار خواهم کرد.تراکتور تیمی است که ترک‌های آذری و هم‌زبانان ما از آن حمایت می‌کنند.امیدوارم انتظارات را بر آورده کنم.

وی ادامه داد: اولین برنامه من بررسی بازیکنان و سپس در نظر گرفتن اردوی آماده سازی است.نزدیک به 40 روز تا آغاز مسابقات باقی مانده و کار سختی در پیش داریم.هدف من کسب موفقیت و در ادامه نزدیک شدن مردم دو ملت به یکدیگر است.

مربی اسبق پرسپولیس اظهار داشت: براساس قانون فوتبال ایران تنها 3 بازیکن خارجی می‌تواند در یک تیم بازی کند و در نظر دارم در حال حاضر آنها دو بازیکن خارجی ر اختیار دارند و در صورت توافق یک بازیکن ترکیه‌ای یا از کشوری دیگر را به خدمت بگیرم.البته در این مورد هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

دنیزلی با تمجید از هواداران تراکتور گفت: نزدیک به 60 تا 70 هزار هوادار در هر بازی برای حمایت از تراکتور به ورزشگاه می‌آیند و اتمسفر خوبی در ورزشگاه  تبریز حاکم است.فصل گذشته هم آنها به من پیشنهاد دادند اما من شرایط حضور را نداشتم اما در نهایت این فصل این اتفاق افتاد.

پس از این دنیزلی با طرفداران خود عکس یادگاری گرفت و استانبول را به مقصد تبریز ترک کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار