فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف بیش از ۳۸ تن گندم قاچاق در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۷۶۰۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵ 09 July 2019

رمضان الهوردیان اظهار داشت: با تلاش ماموران، مقدار ۳۸ تن و ۲۳۰ کیلوگرم گندم قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی  شهرستان، پس از کسب اطلاع از بارگیری گندم بدون مجوز و قاچاق توسط دو دستگاه کامیون برای انتقال به مناطق مرزی، شناسایی و توقیف کامیون ها را در دستور کار قرار دادند.

الهوردیان گفت: یکی از کامیون ها هنگام بارگیری در یکی از انبارهای شهرستان شناسایی و در بازرسی از آن مقدار ۲۰ تن و ۲۳۰ کیلوگرم گندم قاچاق و بدون مجوز حمل، کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در یک عملیات دیگر نیز، ماموران در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان یک دستگاه کامیون را شناسایی، متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۱۸ تن گندم قاچاق و بدون مجوز کشف کردند.

الهوردیان با بیان اینکه ارزش ریالی گندم های کشف شده یک میلیارد ریال می باشد؛ اظهار داشت: در این رابطه دو دستگاه کامیون توقیف و چهار متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

کشف داروهای قاچاق در چاراویماق

فرمانده انتظامي شهرستان چاراویماق نیز ازکشف 20 بسته پودر پروتئین بدنسازی خارجی و بیش از 5 هزار عدد قرص غیر مجاز قاچاق خبر داد.

سیدلطیف حسینی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی و یگان امداد این شهرستان حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه اتوبوس اسکانیا مشکوک و آن را  متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از اتوبوس مذکور 20 بسته پودر پروتئین بدنسازی خارجی قاچاق  و تعداد 5 هزار و 95 عدد قرص بدنسازی قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد:کارشناسان ارزش ریالی داروهای قاچاق کشف شده را یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام که در این رابطه یک  نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی چاراویماق ازشهروندان در خواست کرد درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعا مراتب را با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار