سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اشکان دژاگه و چند بازیکن جدید تا چند روز دیگر به اردوی تیم ملحق می شوند.
کد خبر: ۷۶۲۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲ 13 July 2019

به گزارش تابناک تبریز و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی ارضروم گفت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم و می توانیم در این اردو، برنامه های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم. تمریناتمان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود و به دلیل این که آسیب زیادی به چمن ورزشگاه بنیان دیزل وارد نشود، به ارضروم آمده ایم.

دنیزلی در ادامه گفت: بازیکنان در تبریز نیز وضعیت خوبی داشتند و اکنون چند بازیکن را به علت حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم اما به زودی چند بازیکن خارجی به جمع ما ملحق می شوند و می خواهیم همه چیز را در ارضروم تمام کرده و به تبریز برگردیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: در استانبول، با حدود 50 بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع بندی برسیم و از بین آن ها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند.

سرمربی تراکتور درباره شایعه اخراج چهار بازیکن از تیم گفت: امروز شنیدم که از تبریز خبر آمده که من چهار بازیکن را نمی خواهم؛ از همین جا به هواداران اعلام می کنم که طرفداران تا زمانی که چیزی را مستقیما از زبان من نشنیده اند، باور نکنند. ما به تلاش خودمان ادامه می دهیم و بازیکنان جدید نیز به جمع ما اضافه خواهند شد و لیگ را نیز با قدرت آغاز خواهیم کرد و هواداران نگران تیم نباشند.

دنیزلی گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده ام، او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا 8، 9 روز دیگر به جمع ما اضافه می شود و خوشبختانه اکبر ایمانی هم به اردو اضافه شده و مشکل دیگری نداریم. طرفدارانمان آسوده خاطر باشند، چرا که ما خوب تلاش می کنیم و خوب به تبریز برخواهیم گشت و لیگ را خوب شروع خواهیم کرد و در کنار یکدیگر خوشحال خواهیم شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار