استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه امسال ۵۰ واحد تولیدی با ۳۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان راه‌اندازی شده است، گفت: مهم‌ترین سرمایه هر منطقه، نیروی انسانی آن است و متولیان توسعه نیز در واقع از مهم‌ترین منابع سرمایه هستند.
کد خبر: ۷۶۳۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷ 18 July 2019

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی در آئین گرامی‌داشت روز ملی صنعت و معدن در تبریز، تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در پرورش نیروهای متخصص موجب پیشرفت است و در حقیقت فرهنگ، دانش و نیروی انسانی است که انسان و جامعه را به توسعه سوق می‌دهد.

وی با بیان اینکه اراده و عزم جمعی نیز از دیگر شاخص‌های توسعه است، ادامه داد: مجمع مشورتی آذربایجان شرقی اکنون ۱۴۰ نفر عضو دارد که کارگروه‌های مختلفی در ذیل آن تشکیل شده و با حضور مشاوران متخصص در حکم اتاق فکر استان است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین گفت: امسال با راه اندازی ۵۰ واحد تولیدی جدید برای ۱۵۰۰ نفر و اجرای ۸۰۰ طرح توسعه با ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۴۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی افزود: پایش ۱۵۰۰ طرح تولیدی در دست اجرا نیز انجام شده که ۴۵ هزار فرصت شغلی را به دنبال خواهد داشت.

 

در این مراسم که به مناسبت بیستمین سال تاسیس اولین خانه صنعت، معدن و تجارت کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد، ۵۲ واحد نمونه تولیدی و صنعتی آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار