کد خبر: ۷۹۷۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹ 17 November 2019

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز می‌گوید در صورتی که پول طلب لوسیانو پریرا پرداخت شود، پنجره نقل و انتقالات ماشین‌سازی باز می‌شود.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به رای فیفا مبنی بر محرومیت ماشین‌سازی از پنجره نقل و انتقالات اظهار کرد: لوسیانو پریرا بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز بود و در آن مقطع ۸۰ هزار دلار از ما طلب داشت.

او ادامه داد: پریرا یک تفاهم‌نامه‌ای نوشت که قرارداد را فسخ کند و به تیم دیگری برود. او برای مطالباتش شماره بانکی از کشور هنگ‌کنگ به ما داد اما ما نتوانستیم به خاطر این شماره بانک پول را واریز کنیم.

نصیرزاده ادامه داد: پس از این اتفاق این بازیکن به فیفا شکایت کرد و فیفا تاکید کرد که با جریمه پنج درصدی این پول را پرداخت کنید. در ادامه باز هم به ما شماره بانک کشور هنک‌کنگ را دادند اما باز هم ما نمی‌توانستیم این پول را انتقال دهیم به همین دلیل فیفا ما را از پنجره نقل و انتقالات محروم کرد.

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در ادامه تاکید کرد: از خردادماه امسال بخشنامه‌ای به تمام کشورهای عضو فیفا ارسال شده که به محض پرداخت طلب بازیکن‌ها پنجره نقل و انتقالاتی باز خواهد شد. پول لوسیانو پریرا محفوظ است و ما حضوری می‌توانیم این پول را پرداخت کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار