مصدومیت دو بازیکن تراکتور دردسر جدید برای مصطفی دنیزلی ایجاد کرده است.
کد خبر: ۸۰۰۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸ 27 November 2019

 در غیاب ایمان سلیمی مدافع وسط تراکتور که در تمرینات دچار آسیب دیدگی شده بود، روز گذشته مقابل نود ارومیه مصطفی دنیزلی از رضا اسدی به عنوان زوج محمدرضا خانزاده در پست دفاع وسط استفاده کرد اما بدشانسی گریبان او را هم گرفت. اسدی در دقایق ابتدایی مسابقه مصدوم شد و جایش را به سعید مهری داد تا یک هافبک تدافعی دیگر با نظر دنیزلی در پست دفاع وسط بازی کند.

 

از آنجایی که تراکتور به غیر از خانزاده و سلیمی دفاع وسط تخصصی دیگری ندارد، سرمربی این تیم مجبور است در غیاب آنها از بازیکنان دیگر در پست غیرتخصصی استفاده کند.

 

حالا اما در چنین شرایطی دنیزلی نگران خط دفاعی تیمش برای بازی آینده با پیکان است. اینطور که از شواهد به نظر می رسد سلیمی و اسدی هیچ کدام به دلیل مصدومیتی که دارند، قادر به همراهی تیم شان در بازی روز شنبه با پیکان تهران نیستند و اگر این دو بازیکن هم به بازی نرسند، احتمالا بار دیگر شاهد استفاده از زوج خانزاده و مهری در قلب دفاع توسط دنیزلی خواهیم بود.

 

این مساله حالا به دغدغه اصلی دنیزلی بازی با پیکان در هفته دوازدهم تبدیل شده و باید دید او در نهایت چگونه تیمش را در این مسابقه حساس ارنج می کند./ورزش3

 

گفتنی است؛ دیدار پیکان و تراکتور ساعت 15 روز شنبه در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار