استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز در بازدید از انبارهای ذخیره و نگهداری میوه شب عید، به مردم استان اطمینان خاطر داد که نگران تامین و کیفیت میوه شب عید نباشند.
کد خبر: ۸۲۱۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷ 08 February 2020

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی درخصوص اقدامات انجام شده برای تامین میوه شب عید، اظهار داشت: تامین میوه شب عید یکی از دغدغه های مردم برای ایام عید است که خوشبختانه با تمهیدات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، امسال زودتر از سال های گذشته میوه مورد نیاز مردم تامین و ذخیره سازی شده است.

وی با اشاره به ذخیره 700 تن سیب و 700 تن پرتقال مرغوب در سردخانه های استان، گفت: این میزان تا هفته آینده به ۲ هزار تن افزایش خواهد یافت.

وی همچنین با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی از بابت کیفیت و تامین میوه شب عید در شهرستان های استان نداریم، خاطرنشان کرد: برای حفظ کیفیت میوه ها، از بسته بندی مناسب و ماشین های یخچال دار در حمل آنها استفاده شده تا لطمه ای به کیفیت میوه ها وارد نشود.

پورمحمدی همچنین از اعضای ستاد تنظیم بازار استان به خاطر اقدامات مناسب در راستای کنترل قیمت کالاهای اساسی قدردانی کرد و گفت: در نتیجه اقدامات این ستاد، قیمت کالاها در استان ما در مقایسه نقطه به نقطه، ۴و نیم درصد از سایر استان ها پایین تر است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار