به گزارش تابناک تبریز، 5 دیدار پایانی هفته بیست و هشتم روز دوشنبه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۸۸۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷ 09 August 2020

به گزارش تابناک تبریز، 5 دیدار پایانی هفته بیست و هشتم روز دوشنبه برگزار می‌شود که تیم های استان در دیدارهایی مهم به مصاف رقیبان خود میروند.

ماشین سازی تبریز - پارس جنوبی جم؛ نبرد 6 امتیازی قعرنشینان

این دیدار در نیمه دوم جدول دیداری بسیار مهم بحساب می آید. ماشین سازی در حال حاضر با 27 امتیاز در رده دوازدهم جدول است و پارس جنوبی جم 25 امتیازی در رده چهاردهم جدول است. برنده این مسابقه شانس دارد تا رده دهم جدول صعود کند و خود را تا حدی از جمع فانوس‌بدستان جدا کند با این حال این مسابقه یک ویژگی جذاب دیگر هم دارد و آن هم تقابل هومن افاضلی سرمربی ماشین سازی با تیم سابق خود پارس جنوبی است! این هم از آن اتفاقاتی است که فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد که یک مربی تا همین چند هفته پیش سرمربی یک تیم بوده و اکنون سرمربی تیم رقیب است! به هر حال شناخت افاضلی از بازیکنان و تیم پارس جنوبی می‌تواند به ماشین سازی کمک کند.

ماشین سازان دو باخت متوالی در لیگ داشته‌اند و دوست ندارند سومین شکست را هم تجربه کنند. پارس جنوبی هم با سیروس پورموسوی به دنبال بقاست. بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید اما این مرتبه مساوی می‌تواند برای هر دو تیم باخت محسوب شود زیرا ممکن است هر دو تیم را به قعر جدول نزدیک‌تر کند.

شهرداری بوشهر - تراکتور تبریز؛ جنگ بقا و نایب قهرمانی

شاهین آخرین تیم جدول است که با مهدی پاشازاده به دنبال بقا در لیگ برتر است اما تراکتور هنوز برای کسب سهمیه آسیایی در لیگ برتر و حتی نایب قهرمانی لیگ شانس دارد. مسابقه این دو تیم هم حساسیت‌های فراوانی دارد. تراکتور در صورت پیروزی ممکن است حکم رسمی سقوط شاهین به لیگ یک را امضا کند و اگر خودش بازنده شود قرمزپوشان تبریزی از نایب قهرمانی دور می‌شوند. بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید اما تساوی در این بازی نیز برای هر دو تیم باخت است. یکی باید ببرد و بازنده هم از رویاهایش دور می شود.

 

 

اسامی داورن و برنامه مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛

دوشنبه ۲۰ مرداد ۹۹

ماشین سازی تبریز- پارس جنوبی جم ساعت 19:45
رضا عادل – علی اکبر عظیم پور – عسگر محمدی – کمیل غلامی
ناظر: حاتم بک پور

فولادخوزستان- سایپا تهرانساعت 20:30
سیدرضا مهدوی – آرمان اسعدی – حمید سبحانی – میثم حیدری
ناظر: یدالله جهانبازی

شاهین شهرداری بوشهر- تراکتورسازی تبریز ساعت 20:30
مهدی سیدعلی – محمد عطایی – امیرمحمد داودزاده – پیمان فرخی مهر
ناظر: رسول فروغی

پیکان تهران- صنعت نفت آبادان ساعت 20:30
محمدرضا اکبریان – تورج عیوض محمدی – حمیدرضا کنعانی – احمد مرشدی
ناظر: اسماعیل صفیری

نفت مسجد سلیمان- گل گهرسیرجان ساعت 20:30
علی بای – علیرضا ایلدروم – سعید زیبا – محمدرضا تارخ
ناظر: حیدر شکور

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار