فرماندار تبریز گفت: اجازه نخواهیم داد واحدهای متخلف، به خاطر منافع شخصی اقدام به تخریب و جوسازی کرده و در شرایط کرونا، نگرانی شهروندان را افزایش دهند.
کد خبر: ۹۰۷۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷ 10 October 2020

به گزارش تابناک تبریز، بهروز مهدوی امروز در جلسه بررسی وضعیت آرد و نان شهرستان تبریز اظهار داشت: آرد و نان یک محصول استراتژیک و قوت غالب مردم هست و شیطنت عده ای خاص را در این خصوص برنمی تابیم.

وی گفت: بررسی های صورت گرفته حاکی از فعالیت منظم نانوایی ها و تأمین آرد مورد نیاز می باشد و فضاسازی صورت گرفته صرفا تشویش اذهان عمومی است. مهدوی در همین راستا افزود: برخورد قانونی واحدهای نانوایی بدون مجوز به دلیل گرانفروشی های مکرر، استفاده از افزودنی های غیرمجاز و ... سبب ایجاد شایعه و جوسازی در سطح شهرستان شده است تا بتوانند اقدامات غیرقانونی خود را ادامه دهند.

فرماندار شهرستان تبریز خاطرنشان کرد: تمام واحدهای نانوایی مجاز آرد مورد نیاز خود را به صورت یارانه ای یا نیمه یارانه ای دریافت می کنند و هیچگونه کمبودی در تأمین آرد در کشور نداریم.

مهدوی ضمن اینکه از شهروندان خواست به شایعات توجه نکنند، گفت: جوسازی صورت گرفته صرفا از سوی چند واحد نانوایی غیرمجاز صورت گرفته و سازمان تعزیرات، اداره غله و اتحادیه نانوایان مکلف شدند طی یک ماه آینده تمام واحدهای نانوایی فاقد مجوز را تعیین تکلیف کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار