هیات مدیره باشگاه تراکتور با صدور بیانیه ای به اظهارات اخیر مدیرعامل سابق این باشگاه واکنش نشان داد.
کد خبر: ۹۱۸۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹ 21 November 2020

به گزارش تابناک تبریز، هیئت مدیره این باشگاه طی بیانیه‌ای به اظهارات غیرمتعارف محمد علیپور که در صفحه شخصی اش منتشر شده واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است: بنا نداشتیم که در این مقطع به حواشی تغییر مدیریت باشگاه واکنشی داشته باشیم. در همین راستا طی روزهای گذشته براساس اصول اخلاقی و حرفه‌ای سکوت اختیار کردیم تا تراکتور ضمن حفظ آرامش با کمترین حاشیه از این ورطه عبور کند امّا اظهارات شب گذشته جناب آقای علیپور ما را به جبر بر آن داشت که صرفاً جهت تنویر افکار عمومی مواردی را به اطلاع هواداران پرشورمان برسانیم.

در ادامه عنوان شده است: اختلاف نظر در هر مجموعه وجود دارد. طبیعی است که کل مجموعه می‌باید براساس سیاست‌های ابلاغ شده از سوی مالک و هیئت مدیره حرکت کند و به تبع خارج شدن از این ریل، تبعات جبران ناپذیری را به همراه دارد. مسلماً مالک و هیئت مدیره صلاح امور را به جهت سرمایه گذاری کلان صورت گرفته از لحاظ مادی و معنوی، بهتر از همه می‌دانند و اگر تاکیدی برای اجرای یک امر وجود دارد، قطعاً از تمامی جوانب بررسی و سنجیده شده و به بیانی دیگر نیاز به دایه مهربان‌تر از مادر نیست.

در بیانیه هیات مدیره تراکتور آمده است: ضمن قدردانی از زحمات آقای علیپور طی دوره حضورشان در باشگاه بزرگ تراکتور، بار دیگر تاکید می‌شود که برای تمامی موارد مطرح شده از سوی وی جواب‌های مستند وجود دارد امّا صرفاً به‌خاطر حفظ آرامش تیم و دوری از حاشیه در این مقطع همچنان در موضع سکوت می‌مانیم. باشد که سایر عزیزان نیز با رعایت اخلاق ، به این سکوت ما احترام قائل شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار