کد خبر: ۹۱۹۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰ 25 November 2020

به گزارش تابناک تبریز، علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر ذوب آهن اصفهان گفت: به  تیم سپاهان اصفهان و محرم نویدکیا حضورشان را در تبریز خوش آمد می‌گویم و باشگاه سپاهان ارتباط نزدیکی با تیم تراکتور دارد و در این شرایط کرونایی امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای سپاهان باشیم و سعی می‌کنیم نهایت امکاناتی که از ما خواستند در اختیار این تیم بگذاریم.

وی گفت: در 2 بازی قبلی ما 2 امتیاز گرفتیم و امیدوارم برابر سپاهان اصفهان به اولین پیروزی تیم دست یافته و یک بازی فوق‌العاده انجام داده و اولی پیروزی تیم را جشن بگیریم.  

سرمربی تیم تراکتور گفت: ما در دو هفته اول با سیستم 3 دفاعی بازی کردیم و از این سیستم عقب‌نشینی نخواهیم کرد و سیستم اصلی تیم 3-5-2 است و در مقطعی 3-4-3 خواهد بود و از بحث اولیه خارج نخواهیم شد و در روزهایی که تنها لیگ برتر از تلویزیون پخش می شود و شب‌های فوتبالی روی آنتن نمی‌رود، در هفته نخست با تمام احترامی که باشگاه و خود من به داوران داریم و با خودم این قول و قرار گذاشتم که اگر داوری توانست بازی را مدیریت کند، اما در قسمت‌هایی داوری اشتباه داشت، فقط  برای اینکه حقی از ما ضایع شده است، نکات را بگویم. درهفته اول برای تیم ما 2 پنالتی نگرفتند  و فاصله تیم‌ها در این لیگ پرفشار و فرسایشی، زیاد نبوده و یک پنالتی و 2 حرکت خوب می‌تواند جریان بازی را تغییر دهد. با تمام احترام به آقای سیدعلی که از داوران خوب کشور است، 2 امتیاز به فوتبال تبریز بدهکار شد.

علیرضا منصوریان گفت: تیم‌های تراکتور و سپاهان باید دیده بشوند، زیرا جمعیت 30 میلیونی پشت تراکتور است و باید حق و حقوق ما باید دیده می‌شوند و رفتم روی خط گفتم یک بار دیگر تصویر را نشان بدهید و از زاویه دیگری فیلم بازی به نمایش گذاشته ، نظر کارشناسان عوض شد و پنالتی صد در صد دقیقه 33  ما دیده نشد و‌ 2 امتیاز تیم داوران به ما بدهکار شدند و علاقه‌ای هم نداریم این 2 امتیاز در بازی فردا داده شود و سپاهان قربانی شود و ما فقط می خواهیم حق و حقوق‌مان در جریان بازی داده شود و فعلا در جریان بازی به دلیل اشتباهات داوری 2 امتیاز عقب افتادیم و باید بگویم

در بازی مقابل نساجی آقای کرمانشاهی داور بازی بسیار خوب و مسلط داوری کرد.

وی گفت: عدم نتیجه تیم به بدنسازی ربطی نداشت و شانس‌‌ و موقعیت سوزی داشتیم ودر بازی مقابل نساجی 6 بار فرصت گلزنی داشتیم و وقتی موقعیت‌سوزی می‌کنی به حریف این شانس را می دهی که بتواند شانس گلزنی داشته باشد، تیم حریف از اشتباه فردی بازیکن به گلزن دست یافت.

از مرحله بدنسازی عبور کردیم

  وی گفت: ما از مرحله بدنسازی عبور کردیم و 2 هفته که تیم ملی فرصت داد، تمرینات خوبی داشتیم و بزرگ‌تر‌های تیم مسعود شجاعی، دژاگه و احسان به تیم بازگشتند و بین 7 الی 7 و نیم کیلومتر در هر جلسه تمرینی می‌دوند و بازیکنان تیم کاملا آماده هستند.

منصوریان تصریح کرد: ما با دو مدل تیم بازی داریم، یکی تیم‌هایی که کاملا با فوتبال مالکانه بازی می‌کنند مانند سپاهان و دسته دیگر تیم‌هایی که دفاعی و عقب بازی می‌کنند که 2 هفته اول با این مدل تیم‌های بازی داشتیم و چون هواداران خود که یار دوازدهم را نداریم، برای همین باید تک موقعیت‌های خود استفاده کنیم و با یک گل هم شده به پیروزی برسیم و در بازی اول ما موقعیت سوزی کرده و به پیروزی نرسیدیم.

سرمربی تیم تراکتور در مورد بازیکنان مصدوم و محرومش گفت: 2 بازیکن تیم ما سرماخورده و هنوز تست کرونایشان نرسیده که بدانیم کرونا گرفتند و یا سرماخوردگی معمولی و برای حفظ پروتکل های بهداشتی این 2 بازیکن با نام های تیکدری و مسلمی پور در قرنطینه نگه داشتیم و خانزاده هم در بازی مقابل نساجی به دلیل چمن مصنوعی مصدوم شد که آمد ضربه بزند پاش به چمن گیر کرد و از اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران خواهشم می‌کنم که زمین نساجی را به خاطر سلامتی فوتبالیست‌ها به چمن طبیعی تبدیل شود و نفر چهار خرم‌الحسینی است که در گرم کردن در چمن مصنوعی آسیب دید.

مبلغ دریافتی داوران با قرارداد بازیکنان همخوانی ندارد

وی گفت: من سال‌ها از آقایان تاج و ساکت خواهش کردم مبلغ قرارداد داوران را بالا ببرند، نمی شود فوتبالیست‌ها برای یک فصل چند میلیارد بگیرند، اما داوران برای هر بازی یک الی دو میلیون تومان بگیرند و این در هیچ جای دنیا عرف نیست ‌و بروند از فوتبال آلمان و ایتالیا الگو‌برداری کنند و از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خواهش می‌کنم برای داوران قرارداد داشته باشند و حداقل قرارداد داوران در لیگ برتر باید 500 میلیون تومان باشد و‌بیایند حق و حقوق داوران را از تیم های به نسبت مساوی بگیرند و داوران باید مثل فوتبال حرفه‌ای باشد و نمی‌شود داوران کار دوم و یا سوم داشته باشند. بعضی از داوران ما مثل دکتر حیدری که پزشک است نیازی به پول داوری ندارند و به عشق داوری در فوتبال حضور دارد. 500 میلیون برای لیگ برتر، 300 میلیون برای لیگ یک و 150 میلیون برای لیگ دو در نظر بگیرند و شایسته سالاری باشد. هم به داوران توهین می‌شود هم مبلغ داوری کم است و اجازه مصاحبه هم ندارند و برای من این سوال است که چرا داوران با این پول قضاوت می کنند و حتما عاشق کار خود هستند.

حضورم در تبریز با شانس همراه نبود

منصوریان گفت: خوش شانس نیستم زمانی هدایت تیم تراکتور را برعهده گرفتم که شاهد خالی سکوهای ورزشگاه را شاهد هستیم و امیدوارم هر چه زودتر این ویروس از بین رفته و شاهد حضور تماشاگران تراکتور و شعار زیبای یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراکتور پرچمی باشیم.

سرمربی تیم تراکتور گفت: جا دارد از هواداران تراکتور تشکر نمایم که در نظرخواهی کنفدراسیون آسیا 43 درصد رای آوردند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار