استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان و خانواده‌های شهدا، دلسوختگان اصلی انقلاب هستند و نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب دارند.
کد خبر: ۹۱۹۳۹۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸ 26 November 2020

به گزارش تابناک تبریز، محمدرضا پورمحمدی در دیدار با تعدادی از جانبازان جنگ تحمیلی و فرزندان شهدا، گفت: عزت، استقلال و اقتدار ایران اسلامی، مرهون مجاهدت و جان‌فشانی بزرگمردانی است که با خون خود، درخت انقلاب را آبیاری کردند.


وی با بیان اینکه مردم، صاحبان اصلی انقلاب هستند، تصریح کرد: پشتیبانی مردم از آرمان های ارزشمند انقلاب، همواره ادامه داشته و به ثمره این حمایت ارزشمند، روز به روز بر توانمندی‌ها و عزت ایران اسلامی افزوده می شود.

وی وحدت و همدلی را رمز اصلی نجات کشور از مشکلات مختلف برشمرد و گفت: امیدواریم با افزایش این روحیه در بخش‌های مختلف، شاهد رفع مشکلات جامعه باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر تلاش همگانی برای تحقق شعار جهش تولید، افزود: باید با توجه ویژه به مقوله تولید بتوانیم پاسخ مناسبی به دغدغه‌های اشتغال جوانان داشته باشیم.

پورمحمدی با اشاره به محدودیت استخدام دولتی در کشورف اظهار داشت: زمان پشت میز نشینی به پایان رسیده و باید بیشترین توان جامعه به سمت کارهای تولیدی هدایت شود.
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار