امام جمعه تبریز از فرآیند انتخاب استاندار برای آذربایجان‌شرقی و طرح نام های کوچک برای مسئولیت‌های اجرایی به شدت انتقاد کرد و گفت: هرکس یک رزومه دستش گرفته خود را استاندار معرفی می کند!
کد خبر: ۹۹۲۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹ 11 September 2021

به گزارش تابناک تبریز، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم گرامیداشت سالگرد شهید مدنی در گلزار شهدای وادی رحمت اظهار داشت: تبریز به قدری کوچک شده که هرکس یک رزومه دستش گرفته خود را استاندار معرفی می‌کند!

 

وی تصریح کرد: تبریز و آذربایجان که در روزگار نه چندان دور نقش تعیین کننده در انقلاب و سالهای پس از آن داشت، جایگاه خود را از دست داده است.

 

آل‌هاشم یادآور شد: اینجا دیار شهید باکری ها، ستارخان ها و باقرخان ها است و ما از وزیر محترم کشور می‌خواهیم افرادی را به عنوان استاندار، فرماندار و عوامل اجرایی انتخاب نمایند که در شان و جایگاه این خطه باشد.

 

شهید مدنی، نماد مطالبه‌گری اخلاق مدارانه

 

امام جمعه تبریز در ادامه سخنان خود با بیان اینکه آذربایجان و ایران مرهون تلاش‌های شهدای محراب تبریز است، گفت: تاریخ هرگز فداکاری‌های شهیدان طباطبایی و مدنی را در بحبوحه مبارزات انقلاب اسلامی فراموش نمی‌کند.

 

وی آذربایجان و تبریز را به خاطر داشتن شهدای محراب و شهدای ۲۹ بهمن و دفاع مقدس، دیار سربلند ایران خواند و گفت: شهید مدنی نماد مطالبه گری اخلاق مدارانه در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

عده‌ای مطالبه‌گری را با فحش و تهمت و توهین اشتباه گرفته‌اند

 

آل هاشم با بیان اینکه عده ای مطالبه گری را با فحش و تهمت و توهین اشتباه گرفته اند یادآور شد: امروز شهید مدنی بهترین نماد مطالبه گری است چراکه به ما آموخت مطالبه گری با اخلاق اسلامی،‌انصاف و عدالت معنا پیدا می کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار