کد خبر: ۹۹۴۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶ 15 September 2021

 رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر با جدیت تمام پشتیبان شهرداری و سازمان قطار شهری برای تکمیل پروژه مترو است و کاهش ترافیک و آلودگی و آسایش بیشتر شهروندان‌ اولویت اساسی ما در اجرای پروژه مترو است.

 

رسول برگی در حاشیه بازدید از خط ۲ قطار شهری تبریز، با بیان اینکه سومین بار است در دوماه اخیر از مترو بازدید می‌کنیم، اظهار کرد: با راه اندازی مترو ترافیک‌ و آلودگی‌ کاهش یافته و خواسته شهروندان محقق می‌گردد.

وی با اشاره به نیاز مترو به تملک‌ برخی املاک‌ افزود: سعی داریم برای تسریع اجرای مترو و حل مشکلات نهایت همکاری را با شهرداری و مترو داشته باشیم که این بازدید ها نیز در همین راستا است.

 

وی تصریح کرد: امروز اجرای پروژه‌هایی مثل روگذر و زیرگذر کم‌ است اما هزینه احداث هر ایستگاه مترو معادل اجرای بیش از اجرای ۱۱ روگذر هزینه‌بر است و برای هر یک‌کیلومتر اجرای تونل خط ۲ مترو ۱۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود که در تلاش هستیم‌ تا مشکلات مترو رفع شود.

 

به گزارش تابناک تبریز، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تبریز، وی اضافه کرد: گاهی آنچنان که باید به مترو توجه نشده است و در زمینه اطلاع‌رسانی باید تلاش کرد اما ما شاهد کاری جهادی در مترو هستیم‌که قابل تقدیر است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار