سید محمدرضا میر تاج الدینی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر واسکو:
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: انتقال آب ارس به تبریز درحال پیگیری است و این امر پروژه ۱۰ سال است، در اصل درخواست این‌است که ترک تشریفات ‌شود و جلسه ای برای ترک تشریفات برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۹۴۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷ 18 September 2021

به گزارش تابناک تبریز، میر تاج الدینی اضافه کرد: نمایندگان تبریز، شبستر و مرند با امضای نامه‌ای خواستار ترک تشریفات سریع در انتقال آب ارس با تبریز باشد که از معاون اول دولت نیز پیگیر هستیم و نامه گرفته‌ایم.

میر تاج الدینی تاکید کرد: در خصوص انتقال آب به تبریز ۴۵ میلیارد تومان بودجه برای انتقال لوله آب از سد نهند و احداث چاه ها مشکل امسال حل شد اما مشکلات بسیاری نیز وجود دارد که در حال پیگیری هستند.

سید محمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به ۲۷ شهریور، روز درگذشت استاد شهریار و روز شعر و ادب فارسی و سرودن یکی از اشعار کربلایی استاد این روز را گرامی داشت.

وی با اشاره به اینکه معتقدم این نوع جلسات باید ثابت باشد افزود: این جلسات باید با دستور جلسات برگزار شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو تصریح کرد: برای هر جلسه ۳ مورد پیگیری در نظر گرفته شود، دوره عدم هماهنگی تمام شد و امروز باید هماهنگی هارا گسترش دهیم.

وی اضافه کرد: گسترش هماهنگی ها در عرصه بین المللی نیز حل خواهد شد همانگونه که در عضویت سازمان همکاری شانگهای شد.

وی تصریح کرد: افزایش بودجه خط ۲ و خط ۳ مترو و مقبره الشعرا را با عنوان عضو کمیسیون برنامه و بودجه پیگیری می‌کنم.

وی افزود: در مورد بخش باسمنج گزارشی ارائه شد ما هرموقع از نظرات کارشناسی عدول کنیم به مشکل خواهیم خورد، در این خصوص لازم است جلسه‌ای در تهران با حضور اعضای شواری شهر برگزار شود.

محمدرضا تاج الدینی تاکید کرد: مدل مدیریت پسماند در شهرداری تبریز باید بررسی شود‌، قرارداد b.o.t در حوزه پسماند برای زباله سوز تبریز بسته شده که لازم است پیگیری شود.

وی اضافه کرد: هوشمندسازی شهر تبریز نیز باید در اولویت باشد، ایرانسل آماده همکاری با شهرداری در زمینه فیبر نوری است که باید مشکلات حل شود چراکه از برخی شهر ها عقبیم.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: آیین نامه استخدامی در دولت درحال تدوین است که اگر تصویب شود بسیاری از مشکلات حوزه استخدامی شهرداری حل می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار