همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه، برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر منطقه ای سهند – تبریز در بخش صحنه ای اعلام شد.
کد خبر: ۱۱۴۸۴۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳ 11 January 2024

به گزارش تابناک تبریز، همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه، برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر منطقه ای سهند – تبریز در بخش صحنه ای اعلام شد.

لیست برگزیدگان بخش صحنه ای جشنواره بیست و هشتم تئاتر مناطق بدین شرح است:

بخش نور:

لوح سپاس و جایزه نقدی: وحید خداپرست برای نمایش« باد اسب است» از آذربایجان غربی/ احسان عاقل برای نمایش« برچسب» از خراسان رضوی

 بخش طراحی لباس:

رتبه سوم مشترک: نمایش«کافه سایه » مریم صادقی از اذربایجان غربی/ نمایش «اخته» نسرین شکوری از استان اردبیل

رتبه دوم: زهرا سبحانی نمایش «مکبث» از کردستان

رتبه اول: احسان عاقل نمایش «برچسب» از استان خراسان رضوی

طراحی صحنه:

تقدیر: رضا فتوت خواه نمایش «پابرهنه در بهشت» استان گیلان

رتبه سوم مشترک: الهام حیدریان نمایش «کافه سایه» از استان آذربایجان غربی/ عرفان مسعودی نمایش «لابیرنت» از استان زنجان

رتبه دوم مشترک: محمد قاسمی نمایش «آماسه» از استان همدان/ سارا عارف نمایش «در آغوشم آب خاک خون» استان گیلان

رتبه اول: مرتضی نجفی نمایش «کاپوتاژ» از استان قزوین

بخش موسیقی:

تقدیر: موسیقی نمایش «کاپوتاژ» فرامرز نصیری از استان قزوین

رتبه سوم مشترک: احمد جعفرپور نمایش «رژیستور» از استان اردبیل/ مهدی حسنی نمایش «یک جور دیگه یعنی همین» خراسان رضوی

رتبه دوم: معین اعتقادی نمایش «عامدانه عاشقانه قاتلانه» از خراسان رضوی / بهرام شریفی پور نمایش «چنج» کردستان

رتبه اول: علیرضا عبادی نمایش «۱۳۲۰» استان اردبیل

بخش بازیگری زن:

تقدیر: نرگس شفیعی نمایش لابیرت استان زنجان/لیلا کاظمی نمایش عامدانه عاشقانه قاتلانه از استان همدان/خانم امیرپور نمایش «یک جور دیگه یعنی همین »خراسان رضوی / زهرا دلاور نمایش «آماسه» از استان همدان

رتبه سوم: الهام حیدریان نمایش «کافه سایه» از اذربایجان غربی/ آیسان کاری نمایش« ۱۳۲۰» از استان اردبیل

رتبه دوم: مژگان اسماعیلی نمایش مکبث از کردستان/ هما سعادت نمایش عامدانه عاشقانه قاتلانه از استان خراسان رضوی

رتبه اول: شیوا برناس نمایش کاپوتاژ از استان قزوین

بخش بازیگری مرد:

تقدیر: رایان ملازینعل، نمایش نادرخان از کردستان/ مرتضی نجفی، نمایش کاپوتاژ از قزوین/ پرهام فروتن، نمایش چنج استان کردستان/ مهرداد حسینی نمایش رژیستور اردبیل

سوم مشترک: محسن شاهی، نمایش ۱۳۲۰ اردبیل/ داور فرمانی، نمایش اخته از اردبیل/میثم چالویی، نمایش مرثیه‌ای برای کلمات از زنجان

دوم مشترک: رضا فتوت خواه و سینا جعفری نمایش پابرهنه در بهشت از گیلان

رتبه اول: امیر حامد نمایش در آغوشم آب خاک خون، از استان قزوین

بخش نمایشنامه نویسی:

لوح سپاس: هوشنگ جاوید نمایشنامه یه جور دیگه یعنی همین

رتبه سوم: ساناز بیان نمایشنامه عامدانه عاشقانه قاتلانه/ وحید درویشی نمایشنامه پابرهنه در بهشت

رتبه دوم: امیر حامد در آغوشم اب خاک خون از گیلان/ یوسف دادجو نمایش ۱۳۲۰ از اردبیل

رتبه اول: کامران شهلایی برای نمایش کاپوتاژ از قزوین

در بخش کارگردانی:

لوح سپاس: امیراحسان امیرپور نمایش یه جور دیگه یعنی همین خراسان رضوی/ منیژه احمدی نمایش عامدانه عاشقانه قاتلانه از خراسان رضوی

رتبه سوم: مجید غلامی نمایش باد اسب است آذربابجان غربی/ ابراهیم عادل نیا نمایش ۱۳۲۰ از اردبیل

رتبه دوم: مرتضی نجفی برای نمایش کاپوتاژ از قزوین/ یوسف دادجو نمایش ۱۳۲۰ اردبیل

رتبه اول: امیرحامد نمایش در آغوشم آب خاک خون از گیلان سه نمایش راه یافته به جشنواره فجر: کاپوتاژ از قزوین/در آغوشم آب خاک خون از گیلان/۱۳۲۰ از اردبیل

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار