فرمانده سپاه عاشورا:

مردم آذربایجان در انتخابات خلاف خواست معاندان عمل کردند

سردار عباسقلی زاده با صدور پیامی به مردم استان آذربایجان شرقی و رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
کد خبر: ۱۱۷۴۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۸ 08 July 2024

به گزارش تابناک آذربایجان شرقی، سردار اصغر عباسقلی‌زاده‌ با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای به مردم استان آذربایجان شرقی و رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران دو هفته پیاپی در مشارکتی گسترده، منسجم و موثر بار دیگر استواری و عمق پایه های مردم‌سالاری دینی و جمهوریت نظام را به دنیا نشان داد. 

در این‌ میان، مشارکت مردم استان با نصابی قابل اعتنا نسبت به نصاب کشوری نشان داد، علقه و علاقه مردم استان به نقش آفرینی در بستر نظام مقدس جمهوری اسلامی خلاف خواست و اراده گروه‌های معاند، غیرقابل کتمان و در خور تمجید و ستایش و شایسته قدردانی است.

حضور شورانگیز مردم استان، لبیک رسا، بلیغ و آشکار و واضح به دعوت رهبر فرزانه انقلاب است که بار دیگر غیرت دینی و حمّیت شدید این مردم غیور نسبت به ایرانِ اسلامی را به نمایش گذاشت. 

با قدردانی از حضور پرشور و با نشاط آحاد مختلف مردم رشید و تاریخ ساز آذربایجان‌شرقی؛ انتخاب جناب آقای دکتر پزشکیان را به شخص ایشان و مردم عزیز استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و سربلندی ملت رشید ایران و مقام منیع ریاست جمهوری در بر عهده گرفتن این امانت خطیر را از خداوند متعال مسئلت دارم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار