مدیر کل ورزش و جوانان استان؛
صبح فردا مسئولان استان جلسه‌ای در مورد وضعیت تراکتور تبریز برگزار خواهند کرد.
کد خبر: ۹۹۲۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵ 08 September 2021

به گزارش تابناک تبریز، ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، در مورد شرایطی که برای باشگاه تراکتور پیش آمده و ظاهراً این باشگاه خواستار شرکت نکردن در لیگ قهرمانان آسیا شده است، اظهار داشت:‌ امروز در آخرین ساعات اداری باشگاه تراکتور تبریز در نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال ارسال کرده است اما همه می‌دانند که تراکتور یک تیم عادی نیست و مشتاقان و هواداران بی‌شماری دارد و نمی‌توان اینقدر راحت در یک ساعت احساس کرد و تصمیم گرفت و انجام داد. درست است که تراکتور مشکلات زیادی دارد، بحث بازیکنان، کرونا و ... با این حال در استان مسئولان استانی و استاندار محترم در جریان مسئله تراکتور قرار گرفته اند.

 

وی افزود: فردا ساعت 7 صبح جلسه شورای تأمین استان در این مورد را داریم تا بتوانیم از تراکتور حمایت کنیم و کمک کنیم این تیم همچنان در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شود. همه می‌دانیم که انصراف تراکتور به نفع فوتبال کشورمان هم نیست با توجه به سهمیه‌ای که ایران در آسیا دارد. از فدراسیون و وزارت ورزش هم خواهش می‌کنم که به تراکتور کمک کنند. ما در سطح استان هم تلاش می‌کنیم تا مشکلات این تیم مرتفع شود و در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. 

 

مدیرکل ورزش جوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به جلسه دو روز پیش مسئولان استانی با تراکتور عنوان کرد: دو روز پیش جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه داشتیم هیچ صحبتی در مورد شرکت نکردن تیم در لیگ قهرمانان آسیا مطرح نشد و حتی قرار شد تمرینات شروع شود و ادامه روند آماده‌سازی تیم جریان پیدا کند که امروز این اتفاق افتاده است. فردا مقام‌های عالی استان جلسه دارند و تصمیم خوبی در مورد این تیم خواهیم گرفت و از داخل استان به تیم تراکتور کمک خواهیم کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار