نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۴۷ میلیارد تومان اعتبار به بزرگراه سراب ـ نیر برای تکمیل این طرح زیرساختی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۸۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲ 21 January 2023

به گزارش تابناک آذربایجان شرقی، یوسف داودی روز شنبه در جمع مردم شهر دوزدوزان سراب افزود: عملیات اجرایی طرح ساخت بزرگراه سراب_نیر تا پایان فصل کاری سال ۱۴۰۲ به اتمام می‌رسد.

وی ادامه داد: کل اعتبار مصوب این طرح در سال جاری ۱۰۰ میلیارد تومان است که تا کنون ۳۷ میلیارد تومان آن پرداخت شده و ۱۰ میلیارد تومان هم تا پایان سال تخصیص می‌یابد.

داودی با اشاره به افزایش پنج برابری ردیف بودجه سراب از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها گفت: با پیگری‌های انجام شده اعتبارات این شهرستان در چهار سال گذشته از ۱۰۰ میلیارد ریال به یک هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

فرماندار سراب نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت تسریع در تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور گفت: سهم این شهرستان از اعتبارات سفر حدود ۳۰۰ میلیارد تومان است که امیدواریم با تخصیص به موقع شاهد اجرایی شدن طرحها باشیم.

علی جهانی تسریع در تجهیز بیمارستان فوق تخصصی خیّر ساز شهدای دوزدوزان، بازسازی مدرسه در حال تخریب این شهر و تعریض جاده شربیان را خواستار شد.

در این دیدار با حضور مدیران ۲۴ دستگاه اجرایی به مشکلات بیش از ۸۰ نفر از اهالی شهر دوزدوزان در میز خدمت رسیدگی شد.

بزرگراه سراب-,نیز به طول ۴۸ کبلومتر، استان های آذربایجان شرقی و اردبیل را به هم وصل می کند.

عملیات اجرایی این طرح با ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار سال گذشته آغاز شده و با تکمیل آن، ضمن تسهیل تردد میان شمال غرب و شمال کشور از وقوع حوادث رانندگی مرگبار در این جاده پرتردد نیز جلوگیری می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار