دیروز شنبه یکی از خبرگزاری‌ها به نقل از جهانگرد خبر انتقال سرور تلگرام به ایران را منتشر کرد.
قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی در ماجرای قتل ۲ زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.
دبیری:شرکت های شهرداری تامین مالی می شوند اما این پول به دست کارگران نمی رسد!!/جعفری:در شورای چهارم نگاه استراتژیک به مدیریت شهری وجود نداشت/بابایی:کارکنانی که آشنا دارند قراردادهایشان تبدیل وضعیت می شود
گزارش تابناک تبریز از جلسه شورای شهر تبریز؛
جلسه شورای شهر تبریز طبق روال هر هفته یکشنبه ها امروز 1 مرداد در غیاب آقایان شیاری، چمنی، لطفی، ششکلانی و درسخنان برگزار شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰۰ نماینده طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس را به منظور طرح در صحن علنی مجلس امضاء کردند.
دبیر شورای اطلاع رسانی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: قاتل شهید 'بهرام حنیفی' محیط بان اسکویی که به قصاص محکوم شده بود ، پس از 13 سال بخشیده شد.
کیهان:سخن آقازاده‌ای که خود را دارای ژن برتر دانسته است تبدیل به یک سوژه طنز در فضای مجازی شده است.
تسنیم:دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران: ترنس‌ها، دوجنسه‌ها، مبتلایان ایدز، هپاتیت، سل و سایر بیماران مسری صعب‌العلاج، حدود ۳۰ درصد معتادان خیابانی تهران را تشکیل می‌دهند.
- دادستان عمومی و انقلاب مراغه از کشف 2 هزار و 386 بطری انواع مشروبات الکلی از قاچاقچیان و امحای آن در این شهرستان خبرداد.
نتایج انتخابات هفتمین دوره سازمان نظام پزشکی شهرستان تبریز اعلام شد
نتایج انتخابات هفتمین دوره سازمان نظام پزشکی تبریز مشخص شد.
صفحه  از ۷۲۰