مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان‌شرقی:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان‌شرقی خواستار تعطیلی ادارات در روزهای پنج‌شنبه و دایر شدن سرویس‌های ادارات و کارخانجات شد.
کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه عصر امروز خود با لغو تعطیلی 8 ربیع الاول ( شهادت امام حسن عسکری(ع)) موافقت کرد اما این تعطیلی نهایتا باید به تصویب در صحن علنی مجلس برسد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی مطرح کرد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه بیش از 50 هزار معتاد شناسنامه‌دار در استان داریم، گفت: این تعداد از معتادان در 271 مرکز درمانی اعتیاد خدمات درمانی برای بهبود دریافت می‌کنند که 36 مرکز از این آمار، مراکز میان مدت «کمپ» است که مرکز ماده 16 یکی از مهم‌ترین آنهاست.
برای سومین روز متوالی؛ فردا  مدارس تبریز تعطیل است/ادامه طرح زوج و فرد در روز دوشنبه
فردا دوشنبه 27 آذر ماه مدارس کلیه مقاطع تحصیلی در کلانشهر تبریز تعطیل خواهد بود.
ظهر امروز (یکشنبه) جمعی از کارکنان راه آهن آذربایجان شرقی با در دست داشتن نوشته‌هایی مقابل راه آهن آذربایجان شرقی تجمع کردند.
وعده ۷۶۵ میلیارد تومانی دولت برای گردشگری تبریز ، به «۱۰ میلیارد» رسید
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز گفت: وعده‌ای که دولت برای اختصاص ۷۶۵میلیارد تومان به برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ داده بود، نهایتاً به «۱۰ میلیارد» رسیده‌است.
اردبیل – نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات فعلی فرهنگی در جامعه با اعتبارات و پول رفع نمی‌شود.
شهروند نوشت: آمار آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه بالاست. از کودکانی که بی‌سرپرست شده یا تنها مانده‌اند تا زنانی که زلزله همسرشان را بُرد و آدم‌هایی که چشم‌ودست یا پایشان زیر آوارها جا ماند، قطع‌نخاعی‌ها و بی‌خانمان‌ها را هم باید به این آمار اضافه کرد.
اکبرنژاد:از میانه به تبریز در ایجاد راه قطار ۳۰۰ شمع، اما برای پروژه اذربایجان ۱۲۰۰ شمع استفاده شده و قابل قبول نیست/مسعودی ریحان: جلوی هبه ها را گرفته ایم/بابایی: بانک شهر در کنار پروژه ها تبلیغات می کند در حالی که وام های ۲۷ درصد به شهرداری داده است و هیچ منتی ندارد/تعطیلی مدارس جهت جلوگیری از مضرات الودگی هوا، صرفا یک مسکن است/شهردار تبریز: تا پایان ۹۷ سعی می کنیم خط یک مترو را تمام کنیم.
گزارش تابناک تبریز از جلسه شورای شهر تبریز:
جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز صبح امروز با حضور همه اعضای آن در تالار شهردار عمارت شهرداری این شهر آغاز شد.
صفحه  از ۸۶۴