مراسم بزرگداشت چهلمین روز عروج آسمانی زائران حرم رضوی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه ۱۵ دی ماه) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور خانواده‌های داغدیده و مسئولان استانی و کشوری در مسجد صاحب الامر تبریز برگزار شد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس خبرداد
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از شمارش مجدد آرای اخد شده انتخابات شورای شهر تبریز در چند روز آتی خبر داد.
یک مسئول سازمان غذا و دارو گفت: دستگاههای سولاریوم، فاقد هرگونه مجوز برای تولید، ورود و ترخیص بوده و تامین نگهداشت عرضه، مصرف و کاربری این اقلام جرم است.
همایش ۶۰۰ نفری کوهپیمایی خانوادگی بسیجیان جامعه پزشکی استان برگزار شد
به مناسبت سوم خرداد
به گزارش تابناک تبریز، در سالروز فتح خرمشهر به همت سازمان بسبج جامعه پزشکی استان سپاه عاشورا برنامه کوهپیمایی خانوادگی با حضور 600 نفر از خانوده های بسیجیان جامعه پزشکی استان به مقصد کوه عینالی وزیارت قبور شهدا گمنام برگزار شد.
اصولگرایان به دبیری رسیدند
انتخابات شورای شهر در 29 اردیبشهت ماه نه تنها یک رویداد سیاسی بلکه حاوی یک پیام مهم هم بود. پیام نه به فساد آنهم با رویکردی اصلاح طلبانه.
با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی صورت گرفت
نخستین مرکز دیتاسنتر هواشناسی کشور با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان‌شرقی در محل اداره کل هواشناسی استان افتتاح شد.
باید از حوادث درس بگیریم/ بايد به مردم بها دهيم و در همه عرصه‌ها از مشارکت آنان استفاده کنیم
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: وظيفه ما اين است كه علاوه بر تقدير از امدادگران، از حوادث گذشته درس گرفته و نهايت تلاش خود را براى كاهش تلفات جانى و مالى در زمان وقوع حادثه به كار گيريم.
مشاور وزیر و مدیرکل سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار، با اشاره به هدفگذاری اشتغال سالانه ۱۵۰هزار فارغ‌التحصیل بیکار در قالب طرح کاروزی، از معافیت۲ساله کارفرمایان از پرداخت حق بیمه خبرداد.
صفحه  از ۶۶۷