فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری ۳ سارق حرفه ای محتویات و لوازم داخل خودرو و همچنین ساختمان های نیمه کاره با ۷ فقره سرقت خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۹۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۴ 26 January 2023

به گزارش خبرنگار تابناک از مراغه، سرهنگ " توحید فارسی " در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو و همچنین ساختمان های نیمه کاره درسطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش بی وقفه شبانه روزی و تحقیقات فنّی ماموران سرانجام ۳ سارق حرفه ای و سابقه دار را در این خصوص شناسایی و با هماهنگی لازم متهمان را دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقرّ انتظامی دلالت دادند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهمان در بازجویی های فنّی به عمل آمده با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده تا کنون به ۷ فقره سرقت محتویات و لوازم داخل خودرو و همچنین ساختمان های نیمه کاره در سطح شهر مراغه اعتراف و از مخفیگاه آنان اقلام و وسایل مسروقه قابل توجهی کشف که متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ " فارسی " در پایان به همشهریان توصیه کرد: به هشدار های پلیسی در راستای پیشگیری از سرقت که توسط کارشناسان انتظامی ارائه می شود توجه داشته باشند و خودرو و موتورسیکلت خود را در مکان مطمئن پارک نموده و در جهت پیشگیری از سرقت، خودرو خود را به تجهیزات ایمنی لازم از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر،قفل پدال و قفل فرمان مجهز کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار