tabnakostan

ایران 1 - چین 0
یک گام تا جام جهانی
دومین هفته از دور برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا امروز آغاز شده و تیم ملی ایران صدرنشین مطلق گروه اول این مسابقات در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی به مصاف تیم ملی چین رفته است،این بازی در نیمه نخست به رغم میدان داری و فرصت های ایران، بدون گل خانمه یافت ولی در آغاز نیمه دوم دروازه چینی ها توسط طارمی باز شد.
قسط دوم تونی اولیویرا و ژائو ویلا پرداخت شد
بدهی‌های باشگاه تراکتورسازی در حال کاهش است/ خطر کسر 18 امتیاز از تراکتورسازی رفع شد
قسط دوم تونی اولیویرا و ژائو ویلا مربی و بازیکن اسبق تراکتورسازی پرداخت شد.
دیدار مهم روحانی با پوتین و آینده روابط ایران و روسیه
حسن روحانی، دیروز در راس یک هیات اقتصادی، نفتی و سیاسی راهی مسکو شد تا با مقام‌های بلندپایه روس ازجمله ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری، درباره تقویت مناسبات دوجانبه و بین‌المللی گفتگو کند. سفر روحانی بنا به دعوت پوتین همتای روس خود انجام می‌گیرد.
جاذبه های گردشگری بستان آباد
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
یادداشت//عادل جعفر موحد
سنگ پای تبریز!
با به اتمام رسیدن مهلت قانونی نام نویسی برای شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بازهم تبریز رکورد زد!
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی خبر داد
ثبت نام13936 داوطلب برای انتخابات شوراها در آذربایجان شرقی/نامزد شدن 51.16 برابری برای 13 کرسی شورای شهر تبریز
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از ثبت نام 13 هزار و 936 نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستای آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: از این تعداد 13 هزار و 525 نفر مرد و 411 نفر نیز زن هستند.
احکام دادگاه فساد مالی در شورا و شهرداری تبریز صادر شد
احکام دادگاه فساد مالی در شورا و شهرداری تبریز صادر و ابلاغ شده است.
جاذبه های گردشگری هریس
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
نامه سرگشاده میرتاج‌الدینی به احمدی‌نژاد/ تا زمانی که در حلقه خاص زاویه‌دارها هستید فرصت‌های خدمت از دست می‌رود
معاون پارلمانی رئیس جمهور سابق با صدور نامه سرگشاده‌ای خطاب به محمود احمدی‌نژاد تاکید کرد: تا زمانی که خودتان را در حلقه خاص زاویه‌دارها محصور کرده‌اید، فرصت‌های خدمت از دست خواهد رفت.
رئیس ستاد انتخابات استان:
تعداد داوطلبان انتخابات شورا در آذربایجان‌شرقی به ۱۲۳۴۶ نفر رسید
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان تا بعد از ظهر امروز به ۱۲ هزار و ۳۴۶ نفر رسید.
گزارش تابناک تبریز از روز آخر ثبت نام انتخابات شورای شهر تبریز؛
امروز از هردو جناح برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر تبریز آمدند/دیگر عضو عزل شده ی شورا نیز آمد
به گزارش تابناک تبریز، امروز با آغاز آخرین روز ثبت نام برای کاندیداهای انتخابات شورای شهر تبریز، از هردو جناح اصولگرایی و اصلاح طلبان با حضور در فرمانداری تبریز برای انتخابات شورای شهر تبریز ثبت نام کردند.
استاندار آذربایجان شرقی:
تجربیات طرح دریای مرده اردن به کمک احیا دریاچه ارومیه می آید/برون گرایی شدن اقتصاد مقاومتی را در اولویت کاری خود قرار دادیم
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکل دریاچه ارومیه که یک مشکل بین المللی است، گفت:در سفر به آلمان و لهستان از این کشورها خواستیم تا تمام تجربیاتشان را در زمینه احیا طرح دریای مرده در اردن به کار گرفته اند را در اختیار ما قرار دهند.
جاذبه های گردشگری شبستر
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی خبر داد
داوطلبان انتخابات شوراهای آذربایجان شرقی به 8 هزار و 647 نفر رسید/ نام نویسی 3 هزار و سیصدو بیست و هفت نفر در روز ششم ثبت نام
سعید شبستری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با آمار ششمین روز فرایند نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آذربایجان شرقی، با بیان اینکه در کل استان تا ساعت 21 امروز 8 هزار و 647 نفر ثبت نام کرده‌اند،
اطلاعیه روابط عمومی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استا
هنوز هیچگونه لیستی با توجه به منشور ساختاری اصلاح طلبان تهیه نشده است
با توجه به خبر منتشر شده در برخی منابع خبری مبنی بر حضور عده ای از کاندیداهای ائتلاف اصلاح طلبان تبریز در مراسم نامزدی شورای شهر تبریز روابط عمومی شورای اصلاح طلبان تبریز اعلام نمود که با احترام به تک تک عزیزان نامبرده شده در متن خبر که بعضا از بزرگان اصلاح طلبان به شمار میروند اعلام میدارد که هنوز هیچگونه لیستی با توجه به منشور ساختاری اصلاح طلبان تهیه نشده است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی خبر داد
اقامت 92 هزار نفر گردشگر تا روز پنج فروردین در مراکز اقامتی آذربایجان‌شرقی/ افزایش 17 درصدی اقامت/ بیشترین بازدید از کلیسای سنت استپانوس
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی از اقامت بالغ بر 92 هزار نفر گردشگر از آغاز سفرهای نوروزی تا روز پنج فروردین در مراکز اقامتی استان خبر داد.
چرا مشاور روحانی می کوشد انتقاد از دولت را به انتقاد از رهبریِ انقلاب تبدیل کند؟!
شاید اکنون وظیفه رئیس دولت باشد که اندکی از شتاب دولتش در افتادن در چنین بازی هایی بکاهد. رئیس جمهور خود نیک می داند که هدف از پیگیری چنین طرح تبلیغاتی چیست؛ چه از طرف احمدی نژاد باشد و چه از طرف مشاور او!
شهردار تبریز:
عملکرد سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز می‌توانست بهتر از این باشد
شهردار تبریز در مورد عملکرد سازمان توسعه گردشگری تبریز در ایام نوروز گفت: طبق بازدیدهایی که در چند روز اخیر داشته‌ایم عملکرد این سازمان هم خوب بوده است، هرچند شرایط می‌توانست بهتر از این باشد اما آن‌طور که مشخص است اگر شهرداری وارد عرصه نشود، پیشرفت خاصی در حوزه گردشگری دیده نمی‌شود.
حدادعادل:
جبهه پایداری را در کنار «جمنا» نداریم/ رهبری اصلاح‌طلبان را با فتنه یکی نمی‌دانند / تاریخ مصرف کلمه اعتدال گذشته / فکر می کردند به هرکه بگویند دلواپس از چشم مردم ساقط می شود
غلامعلی حدادعادل در رابطه با سازوکار «جمنا» می گوید: 5 نامزد از فرآیند رای‌گیری مجمع حاصل می‌شود ولی در باب اینکه آیا هر 5 نامزد در انتخابات شرکت کنند یا یک نفر یا بیش از یک نفر و این یک نفر یا آن دو یا سه نفر چه کسانی باشند، بستگی دارد به اختیاری که مجمع به شورای مرکزی خواهد داد.
شهردار تبریز در دیدار با هیئت سرمایه‌گذاری چینی تاکید کرد به شرط توانمندی:
تثبیت و انتقال یک هزار واحد مسکونی حاشیه‌نشین و عملیات اجرایی خط دوم مترو می تواند موضوع همکاری دوطرفه باشد
شهردار تبریز از آمادگی زمینه‌های همکاری شهرداری تبریز با گروه‌های سرمایه‌گذاری، به شرط اثبات توان عملیاتی طرف همکاری خبر داد.
جاذبه های گردشگری اهر
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
امام جمعه موقت تبریز:
اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای حل مشکلات اقتصادی است
امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی مناسب‌ترین راهبرد برای حل مشکلات اقتصادی است ، گفت: اقتصاد مقاومتی زمینه ساز توسعه پایدار در کشور است.
جاذبه های گردشگری اسکو(کندوان)
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی خبرداد
نام نویسی 3924 نفر برای انتخابات شوراهای آذربایجان شرقی / ثبت نام 1329 نفر در روز چهارم
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، گفت: در چهارمین روز از فرآیند ثبت نام پنجمین روره انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا در استان، در مجموع 3 هزار و 924 نفر تا ساعت 20 ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک هزار و 329 نفر در چهارمین روز نام نویسی کرده اند.
استاندار آذربایجان شرقی:
مرزهای استان از امن‌ترین مرزهای کشور است/ از زحمات مرزبانان تشکر می‌کنم
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان وجود ندارد، گفت: مرزهای این استان از امن ترین مرزهای کشور است.
جاذبه های گردشگری مراغه
تابناک تبریز در نظر دارد تا جاذبه های گردشگری استان را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان ها به خدمت بینندگان عزیز تقدیم دارد.
وقوع تیراندازی در نزدیکی پارلمان انگلیس؛ 4شمار کشته شدگان حادثه تيراندازی لندن به چهار تن افزايش يافت
رسانه‌ها از وقوع تیراندازی در نزدیکی پارلمان انگلیس خبر دادند که تاکنون دستکم ۱۲نفر زخمی برجای گذاشته است..
استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد
توجه ویژه به اشتغال جوانان تحصیلکرده، جزو اولویت های سال 96 آذربایجان شرقی
استاندار آذربایجان شرقی، با بیان اینکه،برنامه استان برای سال 96 آماده بوده و برش بخش‌های مختلف این برنامه بعد از تعطیلات ابلاغ خواهد شد، گفت: رویکرد برنامه‌های استاندر سال 96 بحث اشتغال علی‌الخصوص اشتغال جوانان تحصیل‌کرده خواهد بود.
نامه رییس جمهور به رهبر معظم انقلاب
اطمینان دارم که با اعتقاد عمیق دولت تدبیر و امید به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، که به رشد ‏چشمگیر در تولید داخلی و پیشی گرفتن صادرات غیرنفتی بر واردات، و شغل‌آفرینی کم‌سابقه ‏انجامیده است و با هماهنگی بیشتر در فضای حقوقی، فرهنگی و مدیریتی ‏نظام که با رهنمودهای صریح حضرتعالی در نوروز امسال حاصل خواهد شد؛ کاستی‌های ‏موجود هم جبران خواهد شد و دستاوردهای ملموس‌تر در اشتغال جوانان و معیشت اقشار ‏کم‌درآمد، کارنامه پرافتخار نظام را درخشان‌تر خواهد ساخت.‏
نظرسنجی
به نظر شما در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ اصولگرایان با یک کاندیدای واحد به میدان خواهند آمد؟
1- بلی
2- خیر