حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی در نخستین سفر تبلیغاتی خود در جمع مردم بیرجند، اظهار کرد: دولت و وزاری آن باید قبل از هر کسی مدعی مبارزه با فساد باشند.
رصد‌خانه «تابناک»؛ ‌خبرهایی‌ برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند؛ تیترهایی مانند:«هاشمی طبا: دختر من بیکار است!»،«آمدن جهانگیری به صحنه انتخابات یک اشتباه سیاسی بود»،«انتقاد آشنا از صدا و سیما»،«درآمد 400 هزار دلاری اوباما از یک سخنرانی» و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهمترین برنامه من ایجاد اشتغال است و همه برنامه ها و تلاش های «دولت مردم» به این امر معطوف خواهد بود.
آمريكا و صهيونيست‌ها با جمهوری اسلامی مخالفند چون اسلام در ایران بارزتر است /آقایان نامزدها به مردم قول بدهید که برای بازکردن گره ها نگاهتان به بیرون از مرزها نباشد
رهبر معظم انقلاب:
هم‌زمان با خجسته سالروز مبعث نبیّ مکرّم اسلام حضرت محمد (صلی‌الله‌علیه‌وآله)، جمعی از اقشار مختلف مردم، مسئولان لشکری و کشوری و سفیران کشورهای اسلامی، صبح امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مرتضی حاجي رييس ستاد انتخاباتي حسن روحانى در تهران و شد.
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برنامه ما آن است که یارانه سه دهک اول جامعه را تا سه برابر افزایش دهیم.
رصد‌خانه «تابناک»؛ ‌خبرهایی‌ برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند؛ تیترهایی مانند:«راهنمایی صدیقی برای انتخابات»،«چه کسی فیلم قالیباف را می‌سازد؟»،«واکنش جهانگیری به وعده‎های قالیباف»،«استوری اینستاگرام ۲۰۰ میلیون نفر کاربر روزانه دارد» و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
صفحه  از ۵۸۴