رئیس‌جمهور ترکیه در ادامه مخالفت‌هایش با همه‌پرسی اقلیم کردستان گفت، سرزمین تحت کنترل دولت منطقه‌ای کردستان عراق تنها متعلق به کردها نیست بلکه ترکمان‌ها و اعراب نیز در آنجا زندگی می‌کنند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با سخیف و بی‌ارزش توصیف کردن سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: بنا به فرموده رهبری معظم انقلاب، این سخنان ناشی از ضعف، عصبانیت و درماندگی است.
تسنیم:سپاه پاسداران با رونمایی از موشک خرمشهر، حالا جمعا ۷ موشک مختلف در اختیار دارد که می‌تواند در صورت لزوم از نقاط مختلف کشور، به سوی تل‌آویو شلیک کند.
روزنامه شهروند مصاحبه‌ای با فائزه هاشمی انجام داده است.
رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:فاتح تریم - استقلال، 99 درصد منتفی است/سردار نقدی: مگر بچه‌ایم پول خرج موشک نکنیم/پاسخ کارگران به درخواست دریافت حقوق، باتوم و گازاشک آور نیست و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
جانشین سازمان اطلاعات سپاه در گفتگو تلویزیونی مطرح کرد:
این جنبش سبز باصطلاح می‌خواست بگوید ما اعتراض داریم به انقلاب، خودشان را به عنوان یک انقلاب مطرح کردند علیه جریان دیکتاتوری. همین ها از زندان نامه نوشتند به جبهه النصره و از آنها حمایت کردند.
وزیر خارجه عربستان بار دیگر ایران را به دخالت در امور داخلی دیگر کشورها متهم کرد.
دادستان کل کشور با اشاره به گزارش‌های واصله در خصوص پرونده محمود احمدی‌نژاد، گفت: پرونده وی به دادسرا ارجاع و در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال
نیمه نخست دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پدیده با تساوی بدون گل به پایان رسید.
از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال
نیمه نخست دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پدیده با تساوی بدون گل به پایان رسید.
صفحه  از ۷۷۶