رئیس گمرک مراغه خبر داد
رئیس گمرک مراغه گفت: 358 میلیارد و 181 میلیون ریال کالا از گمرک مراغه صادر شد.
بیگی با هشدار نسبت به وضعیت بحرانی واردات تراکتور چینی و هندی با تعرفه بسیار کم به کشور:
نماینده مردم تبریز در مجلس با ابراز تاسف از اینکه دولت نگاه سیاسی به موضوع تراکتور دارد، گفت: دولت با نگاه اینکه تراکتورسازی متعلق به بنیاد تعاون سپاه است هیچ مسوولیتی در قبال آن حس نکرده و متاسفانه تلاش عدیده‌ای برای زمین خوردن این صنعت دارد تا بتواند روی جنازه آن جشن بگیرد.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد
تسنیم: وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که پیشنهاد تغییر شرایط پرداخت وام مسکن به هیئت دولت ارائه شده و در حال بررسی است،‌گفت:‌ تغییر شرایط پرداخت تسهیلات مسکن شامل کسانی که که قبلا هم وام دریافت کرده‌اند، می‌شود.
از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز؛
از ابتدای مهرماه به‌مدت ۱۰ روز سامانه سهام عدالت به‌منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از دسترس عموم و مشمولان خارج و دوباره راه‌اندازی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: بحث ايجاد كنسرسيوم هاي صادراتي از ظرفيت هايي است كه براي ايجاد بازارهاي فروش واحدهاي توليدي از طرف شركت شهرك هاي صنعتي مورد حمايت قرار مي گيرد ولي مباحث مالياتي پيش روي اين كنسرسيوم ها اقدامات آن ها را تحت الشعاع قرار داده است.
سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد
سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به واگذاری نادرست اکثر واحدهای تولیدی به بخش خصوصی بین سال‌های 87 تا 92 گفت: اصل 44 و قوانین بالادستی ایرادی ندارند ولی در اجرای این قوانین با مشکل جدی مواجه هستیم.
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: اسکناس ۵۰۰ تومانی از ابتدای سال ۹۷ منتشر نمی‌شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد
فارس:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آواربرداری‌های صورت گرفته در اقتصاد کشور گفت:باید با کاهش ریسک اقتصادی در کشور در زمینه گشایش خطوط اعتباری و جذب فاینانس عملکرد کشور را ارتقا داد.
ایسنا:رئیس شعبه 28 دادگاه انقلاب گفت: بابک زنجانی در دادگاه ادعاهای مکرری داشته که با بررسی مشخص شد تمام آن ادعاها کذب است.
صفحه  از ۲۵۸