سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مأموران وزارت اطلاعات با همکاری مأموران گمرک موفق شدند سی‌هزار دستگاه کولر گازی قاچاق معادل ۱۶۰ کانتینر به‌ارزش ۵۰ میلیارد تومان را کشف و ضبط کنند.
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی با تأکید بر اینکه مردم زولبیا و بامیه را از قنادی‌ها دارای مجوز خریداری کنند از تصویب و ابلاغ قیمت هرکیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان خبرداد.
ابراز علاقمندی آلمان ها به همکاری با منطقه آزاد ارس‎
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از ابراز علاقمندی آلمان ها برای تجدید همکاری با این منطقه آزاد تجاری صنعتی ایران خبرداد.
واکنش‌ها به نتایح اولیه انتخابات ریاست جمهوری؛
برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت و حماسه به یاد ماندی مردم ایران، که برنده اصلی این انتخابات خود مردم هستند، حسن روحانی را به عنوان منتخب خود برگزیدند و این انتخاب با واکنش‌هایی روبرو شد.
رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور شرایط جدید واردات سیگار از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه امسال را اعلام کرد.
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در دقایق اولیه معاملات 30فرودین ماه، 657 واحد رشد و از کانال 81 هزار واحدی عبور کرد.
در حالیکه روز گذشته برخی از صرافی ها از فروش ارز خودداری می کردند امروز نیز نوعی سردرگمی بر این بازار حاکم بود و به همین دلیل نرخ دلار و قیمت انواع سکه بهار آزادی ثابت باقی ماند.
تنش در عرصه سیاسی آمریکا موجب بالا رفتن قیمت جهانی طلا شده است، روندی که به نظر می‌رسد ادامه یابد.
جزو سه استان برتر کشور در حوزه صنعت و کشاورزی و تولید هستیم/ صندوق کارآفرینی امید در طول سال گذشته 60 میلیارد تومان به چهار هزار واحد در استان آذربایجان‌شرقی تسهیلات اعطا کرده است
جبارزاده مطرح کرد؛
اسماعیل جبارزاده در آیین افتتاح نخستین کارخانه تولید کاغذ از سنگ (کربنات کلسیم) در شندآباد شبستر، تاکید کرد: انتخابات روز جمعه تمام خواهد شد ولی اینکه خودمان اقتصاد کشور را سیاه نشان دهیم و به دنیا بگوییم که بیکاری بیداد می‌کند، مردم فقیر هستند و نان ندارند اینها تابلویی است که از خود به بیرون منعکس می‌کنیم. این ها همان حرف‌های ضد انقلابیان و بیگانگان است که می‌گویند که این انقلاب کاری برای شما نکرده و در جمهوری اسلامی فقر، بیکاری، بدبختی، تعطیلی کارخانجات و توقف تولید اتفاق افتاده است.
قائم مقام وزیر صنعت خبر داد:
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال برای تامین منابع مالی بازسازی و نوسازی صنایع در راستای رونق تولید و اشتغال 100 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی و 500 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی پیش بینی شده است.
صفحه  از ۲۲۸