خودروی حامل پول بانک پاسارگاد صبح امروز در بزرگراه حقانی به سرقت رفت.
رئیس جمهور این اختیار را به استان آذربایجان شرقی داده است تا راه‌های ارتباطی با لهستان را تسهیل کنیم
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با رییس اتاق بازرگانی لهستان:
استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به لهستان، با رییس اتاق بازرگانی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
جوابیه بانک ملی استان آذربایجان شرقی به یک خبر+توضیحات تابناک تبریز
در پاسخ به خبر"گره های تولید همچنان پابرجا"" مندرج در سایت تابناک تبریز در مورخ 29/11/1395 بانک ملی استان جوابیه ای به تابناک تبریز ارسال نموده است که تقدیم خوانندگان می گردد.
سخنگوی وزارت بهداشت در خصوص اجرای طرح تحول سلامت، گفت: به دلیل محدودیت‌های مالی و عدم برخی از همکاری‌ها در اجرای بسته ها جدید دچار مشکل شدیم.
آیت الله مکارم شیرازی با انتقاد از گرفتن جریمه تاخیر در بانک‌ها، این کار را خلاف شرع دانست و گفت: این مسئله ربای آشکار است.
با تصویب نمایندگان مجلس قیمت بنزین، گازوئیل‌ و سایر حامل‌های انرژی در سال آینده افزایش پیدا نمی کند.
یادداشت/
در زیان فاجعه‌بار بانک‌ها باز هم ردپای FAFT دیده می‌شود، چراکه این سازمان بین‌المللی برای دسترسی نظام‌مند به اطلاعات مالی بانک‌های ایرانی باعث این زیان غیرقابل جبران شده است.
آماده همکاری برد- برد هستیم
استاندارددر نخستین روز از سفر هیات اقتصادی استان به لهستان؛
نشست مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان در نخستین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور برگزار شد.
قاضی حیدری از بازداشت فرد جدید در پرونده پدیده خبر داد و گفت: در رابطه با پرونده پدیده یک نفر دیگر بازداشت شد.
افزایش غیرمنطقی مالیات استان‌ها قابل قبول نیست/درآمدهای مالیاتی آذربایجان‌شرقی بالاتر از میانگین کشوری است
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی :
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: افزایش غیرمنطقی مالیات استان‌ها قابل قبول نیست؛ به دلیل اینکه کشور با این شرایط اقتصادی نمی‌تواند این افزایش در درآمدهای مالیاتی را قبول کند و نباید فراموش کرد درحال حاضر اصناف برای پرداخت مالیات‌های مذکور با مشکل رو به رو هستند و بسیاری از اصناف تعطیل شده‌اند.
صفحه  از ۲۰۹