معاون توسعه روستایی ریاست‌جمهوری خبر داد
معاون توسعه روستایی ریاست‌جمهوری با اعلام اینکه طرح اشتغالزایی روستایی برای اجرا در دهه اول آذر به استان‌ها ابلاغ شده است، گفت: طرح‌های اشتغالزایی با کف ۱۰۰میلیون تومان تا سقف ۲میلیارد تومان می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
این رویه باعث شده به قول یکی از مراجع تقلید «آیت الله مکارم شیرازی» با توجه به اینکه ما بانک و بانکداری را از کشورهای غربی اقتباس کرده ایم، نه مزیت های بانکداری اسلامی را داشته باشیم و نه مزایای بانکداری غربی را. به نظر می رسد، مراجع محترم تقلید که حتما مقلدان آنها در یکی از بانک های مورد اشاره حساب بانکی دارند و در این سیستم بانکی نقل و انتقالات مالی شان را انجام می دهند؛ جدی تر وارد شده و برای مقابله با بانکداری همراه با ربا و رباخواری بانک ها فتوا بدهند و توصیه را کنار بگذارند.
رئیس خانه کارگر تبریز:
رئیس خانه کارگر تبریز با اشاره به اینکه در چند سال اخیر ۱۲۱ شرکت بحرانی در استان داشتیم گفت: با تلاش دولت این تعداد امروز به ۲۳ مورد رسیده که باید این موارد هم برطرف شود و نباید اجازه دهند حقوق کارگران در این شرکت‌های بحرانی پایمال شود.
تسنیم: وزرای اقتصاد ایران، ترکیه و قطر به زودی نشستی سه جانبه برگزار خواهند کرد.
سفیر ایران در انگلستان در گفت و گو با رسانه ها
رایی که دادگاه در مرحله ی اصلی صادر کرده است بر اساس محاسبه ی مبلغ اولیه‌ای است که ایران برای خرید آن تسلیحات پرداخت کرده است و در قبالش سلاح به ایران تحویل داده نشد. دادگاه همچنین رأی داده که از سال 1984 بهره به این پول تعلق می‌گرفته چراکه این پول به ایران مسترد نشده و بنابراین آن مبلغ بهره نهایی در روز پرداخت بر اساس حکم دادگاه هم محاسبه و پرداخت خواهد شد. همچنین مخارج قضایی و حقوقی این مدت هم اضافه می‌شود و نهایتاً با محاسبه کامل روز به ایران پرداخت خواهد شد. اما می‌توانم با اطمینان بگویم که مبلغی که تعیین خواهد شد بالای 450 میلیون پوند خواهد بود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمادگی بانک‌ها و صندوق‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، شرایط و نحوه دریافت تسهیلات را اعلام کرد.
عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار از تعیین تکلیف پول سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین خبر داد.
صفحه  از ۲۷۳