نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به افرادی که اتهام بی‌سوادی به نمایندگان می‌زنند می‌گویم شما که سواد دارید بگویید که چرا باید چنین افزایش بی‌رویه مالیاتی در استان ایجاد شود.
مسایل مطرح شده در  رابطه با افزایش مالیات های استان در فضای مجازی از بی‌سوادی افراد است/
هیچ ابلاغی مبنی بر افزایش سهم مالیاتی ارسال نشده است
از سوی مدیران اقتصادی استان مطرح شد؛
مدیران اقتصادی آذربایجان شرقی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران آخرین وضعیت مالیاتی و شرایط اقتصادی استان را تشریح و در خصوص برخی اظهارنظرها در خصوص تغییرات مربوط به سهم مالیاتی این خطه در سال آینده شفاف سازی کردند.
گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد، نرخ بیکاری از ۱۰.۷ درصد در پاییز ۹۴ (قبل از اجرای برجام) به ۱۲.۷ درصد در تابستان ۹۵ رسیده و شمار بیکاران در این مدت ۷۰۰ هزار نفر افزایش یافته است.
مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان :
مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان این که "هواپیمای تازه وارد ایران ایر ممنوع الخروج است"، گفت: ورود این هواپیما با دو هدف کوتاه مدت عقب انداختن استیضاح وزیر و میان مدت انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.
خبر اخذ مالیات بیشتر در آذربایجان شرقی صحت ندارد/ نمایندگان تصمیم می گیرند
استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی خبر اخذ مالیات بیشتر در این استان را نادرست خواند و گفت: هنوز جداول مالیاتی ابلاغ نشده و نمایندگان مجلس وظیفه تایید پیش بینی درآمدهای مالیاتی را بر عهده دارند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز، از تحقق 68 درصدی بودجه شهرداری تبریز در 9 ماهه گذشته سال جاری خبر داد.
دبیر اجرائی تشکیلات کارگری استان:
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بدهی‌ دولت و شرکت‌های دولتی به 600 تا 700 هزار میلیارد تومان افزایش یافته و درآمد حامل‌های انرژی 31 هزار میلیارد تومان است.
وکیل مدافع بابک زنجانی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص دستگیری علیرضا زیباحالت منفرد گفت که هرگونه تصمیم‌گیری درباره بابک زنجانی باید به بازجویی کامل از علیرضا زیباحالت و صدور حکم قطعی درباره وی منوط شود.
یک پایگاه خبری دومنیکا نوشت متهم جدید نفتی استرداد شده به ایران دارای اسناد هویتی دومنیکا بوده و تشکیلاتی به نام «تجارتخانه دومنیکای من» در این کشور دارد.
صفحه  از ۱۹۹