اظهارات جدید مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا درباره برجام:
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ابراز امیدواری کرد توافق هسته ای کشورهای ۱+۵ با ایران ادامه یابد.
آنچه در کرکوک می گذرد
یادداشت روز تابناک تبریز؛
نتیجه رفراندوم استقلال منطقه خودمختار کردستان عراق همچنانکه پیش بینی می شد دستمایه بروز حوادث و بحران های جدیدی در منطقه شده است.
در حالیکه بغداد تلاش می کند بر اساس قانون اساسی عراق کنترل مناطق مورد مناقشه را به دست بگیرد، عناصر پیشمرگه از بارزانی چراغ سبز گرفته اند با نظامیان عراقی وارد درگیری شوند.
پس از هجوم کاربران به صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ در پی اظهارات ضدایرانی او، دختر ترامپ هم از حمله کاربران ایرانی بی نصیب نماند
خبر آنلاین:یک زن جوان هلندی، با مزاحمان خیابانی سلفی گرفت و در توضیح عکس‌هایش در اینستاگرام نوشت: این کار شما مردان آزاردهنده است، حرف‌هایتان تعریف و تمجید نیست.
رئیس‌جمهوری آمریکا در جلسه‌ای از مقامات نظامی این کشور خواسته تا کلاهک‌های هسته‌ای آمریکا را تا ۱۰ برابر افزایش دهند.
العربیه خبر داد:
رئیس کردستان عراق با تعیین شرط‌هایی اعلام کرد حاضر است با بغداد درباره نتایج همه‌پرسی جدایی این اقلیم از عراق گفتگو کند.
تسنیم:رئیس دفتر ریاست کردستان عراق از نشست سه‌جانبه رئیس اقلیم کردستان با معاونان رئیس‌جمهوری عراق در شهر سلیمانیه خبر داد و اعلام کرد که در این نشست درباره مذاکره با بغداد برای حل مشکلات ناشی از همه‌پرسی جدایی توافق شد.
منابع خبری از حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده خبر می‌دهند.
یکی از رهبران حزب اتحادیه میهنی منطقه کردستان با اشاره به اینکه این حزب و خانواده «جلال طالبانی» خواستار نصب پرچم عراق بر روی تابوت بوده‌اند، دلیل عدم این اقدام را توضیح داد.
صفحه  از ۱۸۸