بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، «امانوئل ماکرون» و «مارین لوپن» با کسب بیشترین آراء در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و غلبه بر 9 رقیب دیگر خود، به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری 2017 راه یافتند.
گروه تروریستی داعش مسئولیت تیراندازی شامگاه پنجشنبه در خیابان شانزلیزه پاریس را، که به کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن ۲ تن دیگر منجر شد را به عهده گرفته است.
وزارت خارجه ترکیه زمان دیدار «اردوغان» و «ترامپ» را در ماه «می» و پیش از نشست ناتو اعلام کرد.
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس‌جمهور کشورش دستور داده تا بررسی کنند که آیا لغو تحریم‌های ایران طبق برجام در راستای منافع ملی آمریکا بوده است یا خیر.
فرمان ترامپ عملا شمار زیادی از ایرانیان مقیم آمریکا را که خدمات موثر و سازنده ای را در این کشور ارائه داده اند به بزه‌های قربانی تبدیل کرده است
در حالی که از ساعتی قبل گزارش شده بود که قرار است ترزا می نخست وزیر انگلستان در برابر دفتر کار خود بیانیه مهمی را خطاب به رسانه ها و افکار عمومی قرائت کند، چندی قبل وی با حضور در مقابل اصحاب رسانه در داونینگ استریت، اعلام کرد که انتخابات پارلمانی زودهنگام سراسری در تاریخ 8 ژوئن در این کشور برگزار خواهد شد.
منابع ریاست‌جمهوری ترکیه از تماس تلفنی رئیس‌جمهوری آمریکا با «رجب طیب اردوغان» و تبریک نتایج همه‌پرسی اخیر ترکیه به وی خبر دادند.
مسکو امروز ( دوشنبه ) فهرستی از هفده کشور آسیایی و یک کشور آمریکایی را اعلام کرد که اتباع آن بدون روادید می توانند وارد روسیه شوند.
در جلسه هیات دولت ترکیه که عصر امروز(دوشنبه) به وقت محلی برگزار می‌شود، احتمال تصویب تمدید وضعیت فوق‌العاده وجود دارد.
صفحه  از ۱۵۲