اولین روز سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر ، از صبح امروز با حضور هنرمندان داخلی و خارجی و بازدید وزیر ارشاد آغار به کار کرد. این جشنواره تا هشتم اردیبهشت ماه در سینماهای منتخب تهران برگزار می شود.
درمانگاه حضرت ولیعصر (عج)واقع در منطقه شنب غازان در زمینی با زیر بنای 1300 متر مربع توسط یکی از اهالی خیر منطقه (مهندس حسن پور موسی) از بدو کلنگ زنی جهت استفاده درمانی و بنام ساختمان قائم (عج) احداث و در اختیار تیم مجرب پزشکی قرار گرفت.
مهدی طارمی با انتشار کلیپی از رهبر معظم انقلاب در اینستاگرامش خطاب به ایشان نوشت: «تولدتون مبارک، انشاالله که سایتون کم نشه آقا.»
دکتر محسن رضایی به مناسبت عروج سردار دانشیار با انتشار تصویری از رزمایش بزرگ عاشورا برای نخستین بار، به ذکر خاطراتی از حضور فرماندهی معظم کل قوا در این رزمایش بزرگ که در سال 74 برگزار شده بود، پرداخت.
7800 کلاس درس در آذربایجان شرقی تخریبی هستند
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی:
امروز نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آذربایجان شرقی برگزار می شود
هنرمندان و مسئولان سینمایی و تلویزیونی در مراسم تشییع پیکر عارف لرستانی حضور یافتند.
باهمت بسیج جامعه پزشکی استان؛
معتکفین نوع دوست تبریزی بعد از تکمیل فرم اهدا عضو مساجد را ترک کردند.
شهردار تبریز مطرح کرد
شهردار تبریز گفت:مقوله تبریز 2018 مزیت بزرگ برای استان محسوب می‌شود و اگر 40 میلیارد تومان شهرداری در این حوزه هزینه کند رقم بزرگی نیست به شرطی که دستگاه‌ها همکاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم را در این ارتباط انجام دهند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منزل یکی از شهدای مشهد فرمودند: آن کسانی که در تبلیغاتشان، در حرفهایشان حزب‌اللهی را می‌کوبند، جوانهای مؤمن را می‌کوبند، در واقع دارند به کشور و آینده‌ی کشور لطمه می‌زنند.
صفحه  از ۱۳۹