به دنبال نامه مکتوب محمدجواد لاریجانی درباره "خلاف موازین شرعی تلاوت بودن ربنای شجریان"، مدیرعامل خانه موسیقی ضمن رد ادعای لاریجانی، پاسخ صریحی به گفته‌های وی داد.
به گزارش الف رهبر معظم انقلاب در 13 اسفند 1370( حدود 26 سال قبل) در دیدار اعضای گروه ویژه و گروه معارف اسلامی صدای جمهوری اسلامی ایران‌ نکات مفصلی را درباره برنامه های معارفی و قرانی صدا و سیما متذکر شدند. شاید آنچه امروز بیش از هر چیزی در این سخنرانی خودنمایی میکند نگاه فنی ایشان به لحن و موسیقی و «ربنای شجریان» است که مدتهاست به دلیل مواضع سیاسی و رفتارهای غیر هنری وی از رسانه ملی پخش نمی شود .
محمدجواد لاریجانی به نامه سیدرضا صالحی امیری درباره پخش ربنای محمدرضا شجریان پاسخ داد.
موهای برخی از زنان در سریال «نفس» کلاه گیس نیست، واقعی است +عکس
کارگردان سریال نفس که با آغاز ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود تازه ترین مطلب تلگرام خود را به توضیحاتی درباره کار جدید خود اختصاص داد.
همیشه انقلابی باشید و انقلابی بمانید/مردم آذربایجان همیشه مقاومت کرده و این انقلاب را حفاظت کرده اند/من متعلق به این استان هستم و وقایع این استان را از تهران رصد خواهم کرد و باید فرزندان خود را انقلابی و ولایت مدار تربیت کنید
آیت الله مجتهد شبستری در مراسم تجلیل مردمی از خدمات ۲۲ساله ایشان در استان:
به گزارش تابناک تبریز، آیت الله شبستری با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت :در این ماه صبر کردن را تمرین می کنیم ؛خاصیت عمده روزه گرفتن تمرین صبر و استقامت است.
آیین ترتیل خوانی قرآن کریم همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان در مصلای امام خمینی(ره) شهر تبریز با حضور قاریان بین المللی و دوستداران قرآن کریم برگزار می شود.
فیلم کوتاه «حیوان» ساخته بهرام و بهمن ارک موفق به کسب جایزه جشنواره بین‌المللی فیلم کن شد.
دانش‌آشتیانی درباره اجرای سند ۲۰۳۰ از سوی وزارت آموزش و پرورش گفت: موارد سند ۲۰۳۰ اجرایی نشده است.
مهران مدیری شب گذشته در بخش پایانی دورهمی مطالبی را در قبال انتخابات رئیس جمهوری و وعده هایی که برای چهار سال پیش رو مطرح شده است، بیان کرد.
با یک اشاره رهبر آماده فدا کردن جان خود هستیم/سرزمین‌های عراق و سوریه به مثابه خرمشهر هستند
استاندار آذربایجان شرقی:
دکتر جبارزاده ادامه داد: اگر رزمندگان اسلام روزی در پشت خاکریزهای خرمشهر از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کردند امروز هم با همان روحیه در قالب مدافعان حرم به دفاع از آن آرمان‌ها مشغولند و در هر جا که نیاز باشد همین رزمندگان اولین کسانی هستند که حضور پیدا می‌کنند.
صفحه  از ۱۴۴