امام جمعه تبریز خبر داد:
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز گفت: در نماز جمعه این هفته از دانش آموزان افتخار آفرین تبریزی در کنکور سراسری تقدیر می شود.
کانال تلگرامی KHAMENEI.IR تصویری از حکم انتصاب آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رئیس خدمه‌ آستان قدس رضوی را در سال ۱۳۵۸ توسط مرحوم واعظ طبسی منتشر کرد.
تیم نویسندگان برنامه«خندوانه» مجید افشاری را بایکوت کرده و به او کمک نمی‌کرد.
مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز رونمایی شد
پس از ۱۵ ماه تلاش و با هزینه‌ای بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان،
با رونمایی از مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز به عنوان فیروزه پروژه‌های عمرانی و مهم‌ترین زیرساخت فرهنگی شمال‌غرب کشور، ارزشمندترین رکورد عمرانی در تاریخ توسعه و عمران کلان‌شهر تبریز، به ثبت رسید.
عرب باغی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در جمع آزادگان حاضر در چهارمین همایش آزادگان اردوگاه موصل ۲ با اشاره به از خودگذشتگی ها و تلاش های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، امنیت امروز ایران و مناطق مرزی کشور را مرهون ایثار شهدا و آزادگان دانست.
نام فیلم جدید اصغر فرهادی مشخص شد، عنوان فیلم اسپانیایی‌زبان فرهادی با حضور خاویر باردم و پنه‌لوپه کروز خواهد بود.
هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ شنبه شب در حالی برگزار شد که احسان علیخانی تندیس بهترین چهره تلویزیونی را دریافت و آن را به شهید حججی تقدیم کرد.
ایران آنلاین: شهید محسن حججی که پس از ۲ روز اسارت به دست نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید، حرف‌های ناگفته خود را در وصیت‌نامه‌اش نوشته و این وصیت‌نامه هم‌اکنون به دست تمام ملت ایران رسیده است.
دیدار صمیمی دکتر جبارزاده با مادر بزرگوار دو شهید؛
استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز در منزل شهیدان مرتضی و اصغر قصاب عبدالهی در تبریز حضور یافت و در فضایی صمیمانه با مادر و برادران این دو شهید بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کرد.
صفحه  از ۱۵۶