استدلال غلط زهرا ساعی
خبر ابلاغ حذف معاونت فرهنگی شهرداری ها چند روزی است که محل بحث کارشناسان مسائل شهری شده است. آنچه از بریآند نظر کارشناسان محترم رسانه و تبلیغات و هم چنین امورات شهری برمی آید چنین است که چالاکی مجموعه شهرداری به نفع شهر است.
«جناب خان» که به دلیل اختلاف مالک آن با تولیدکنندگان برنامه خندوانه دیگر در شبکه نسیم و این برنامه حضور ندارد،‌سرانجام تلخی پیدا کرده است.
همزمان با 27 دی ماه؛
همزمان با 27 دی ماه، سالروز بمباران دانشکده فنی دانشگاه تبریز توسط رژیم بعثی در سال،1365 مراسم گرامیداشت شهدای 27دی دانشگاه تبریز برگزارمی شود.
در نشست خبری پانزدهمین دوره آئین بزرگداشت حامیان نسخ خطی مطرح شد: برخی از نسخ بسیار کهن شیعی متاسفانه از کشور خارج و معدوم شده است.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا سی ام دی ماه جاری خبر داد.
بسیاری از چهره‌های سرشناس هنر و ورزش کشورمان درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان به فیلم «اِل» رسید. با این اوصاف احتمال بردن جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان در اسکار 2017 برای فرهادی بیش از پیش کاهش یافت و رقابت اصلی میان «تونی اردمن» و «اِل» در جریان خواهد بود که البته تخمین زده می شود کمدی سیاه «تونی اردمن» در این دوره از جوایز اسکار شانس بیشتری داشته باشد.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد
معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که هر جا امکانات و سرمایه‌ای باشد، طبیعی است که روزنه‌های ورود مباحث انتخاباتی نیز وجود داشته باشد، گفت: شهرداری تبریز در سه سال گذشته 40 میلیارد تومان برای پروژه مقبره‌الشعرا هزینه کرده است.
عکس/ همه بازیگران «معمای شاه» قبل و بعد از گریم
سریال تلویزیونی «معمای شاه» در ۸۰ قسمت شصت‌ دقیقه‌ای به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی تولیدشده است.
صفحه  از ۱۲۳